بلاگ

پویا دهقان
پویا دهقان

گردشگری خوانده‌ام و به‌شدت دوست دارم با ماجراجویی، چیزهای جدیدی کشف کنم و کارهای هیجان‌انگیزی انجام بدهم. سعی می‌کنم این‌طور آگاه‌تر شوم. دوست دارم فرصت‌های خالی‌ام را به شنیدن موسیقی و عکاسی توی کوچه‌پس‌کوچه‌های طهران بگذرانم و از حس‌وحالم بنویسم. کتاب خواندن، فیلم دیدن، معاشرت و کسب تجربه‌های جدید، دنیایم را کامل‌تر می‌کند!

قدیمی ترین کتابفروشی های تهران که هنوز فعال هستند!

اکثر ما همیشه وقتی عبارت «قدیمی‌ترین» را برای هر مکان یا هر چیز دیگری می‌شنویم، شاید ناخودآگاه تصویرسازی‌هایی را در ذهن خود شکل دهیم و کنجکاوی‌مان را در رابطه با آن موضوع، بسیار بیشتر کنیم که همین امر سبب می‌شود تا سریع‌تر کشف خود را

0
4.5
ادامه مطلب

حمل و نقل عمومی در مشهد؛ مترو، اتوبوس و تاکسی

شهر مشهد یکی از شلوغ‌ترین شهرهای ایران است که غیر از ساکنین خود، جمعیت زیادی نیز هرساله برای زیارت و بازدید از جاذبه‌های گردشگری مشهد، به این شهر سفر می‌کنند و سبب شلوغ‌تر شدن آن هم می‌شوند. همین دلایل سبب شده حمل و نقل عمومی

0
4.8
ادامه مطلب

ارزانترین و بهترین پاساژهای چابهار + آدرس دقیق و عکس

چابهار با آن همه جذابیت‌های طبیعی و زیبای‌اش و مخصوصا با هوای بسیار دلپذیر و به اصطلاح همیشه بهاری‌اش، پذیرای گردشگران مختلفی از جای جای ایران و حتی جهان بوده و هست. اما جدای از طبیعت و اقلیم متحیر کننده چابهار، یکی از موارد دیگری

3
4
ادامه مطلب

انواع قطارهای ایران برای سفر + درجه و مشخصات

استفاده از حمل و نقل ریلی و شبکه راه آهن به دلیل امنیت و گستردگی نسبتا خوب آن در استان‌ها و مناطق مختلف کشور، بسیار رواج دارد و افراد زیادی هستند که مسافرت‌های خود را با قطار انجام می‌دهند. قطارهایی که در ایران وجود دارند،

0
4
ادامه مطلب

شگفت انگیزترین هتل های فرانسه + تصاویر

فرانسه ترکیبی از معماری خارق العاده، فرهنگی پویا و مناظری شگفت انگیز بوده و بهترین هتل های آن نیز هر سه این موارد را در کنار هم به شما ارائه می دهند و . اگر قصد سفر به فرانسه را دارید می توانید از این

0
4.2
ادامه مطلب

کرمانشاه کجاست؟ راهنمای سفر به کرمانشاه

سفر به کرمانشاه می‌تواند بسیار جذاب و خاطره‌انگیز باشد. دیدن جاذبه‌های باستانی، آشنایی با فرهنگی غنی مردمان کرد، لذت بردن از آب و هوا و طبیعت ناب کرمانشاه، همگی از نکاتی هستند که گردشگران را به این شهر می‌کشانند. در این راهنمای سفر کرمانشاه از

4
3.8
ادامه مطلب