تور کیش خرداد ۱۴۰۳

4.6
از 7 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش خرداد ۱۴۰۳ شاید به اندازه ماه‌های قبل، پرطرفدار نباشد؛ اما ویژگی‌های خاص خودش را دارد که سبب می‌شود مسافران را به کیش بکشاند. این صفحه به تورهای کیش خرداد ۱۴۰۳ اختصاص دارد که کار شما را در مقایسه تورها و انتخاب بهترین تور، آسان کند. پس پیشنهاد می‌کنیم، اول توضیحات را بخوانید و بعد با توجه به نکاتی که گفته شده، سراغ مقایسه تورها بروید.

تور کیش خرداد ۱۴۰۳

تور کیش خرداد ۱۴۰۳ به این معنی نیست که شما باید از برنامه خاصی تبعیت کنید. بلکه تور، کار شما را در هماهنگی کارهای سفر کمک می‌کند و باعث می‌شود خدمات را با قیمت مناسب‌تری دریافت کنید. از این رو، حداقل خدماتی که از تورهای کیش خرداد می‌توانید دریافت کنید، شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت، هتل و بیمه مسافرتی است.

تور کیش خرداد بسیار متنوع است و از تور کیش ۳ شب و ۴ روز تا ۷ شب می‌توانید تهیه‌اش کنید؛ بستگی دارد چقدر بودجه در نظر گرفته‌اید و چند روز فرصت سفر دارید.

قیمت تور کیش خرداد ۱۴۰۳

قیمت تور کیش خرداد ۱۴۰۳ چون بعد از اوقات طلایی کیش است، رو به کاهش می‌رود. در واقع از خرداد که هوای کیش گرم می‌شود، مسافرها هم کمتر می‌شوند و در عوض قیمت تورهای کیش خرداد هم، تازه شروع به کمتر شدن می‌کند.

این نکته را فراموش نکنید که دمای هوا هنوز به بیشترین حد نرسیده و قابل تحمل است، بنابراین، هنوز قیمت تور کیش خرداد ۱۴۰۳ به ارزانترین قیمتش نرسیده است.

در حال حاضر قیمت تور کیش خرداد ۱۴۰۳، با ۳ شب اقامت در هتل سه ستاره و پرواز رفت و برگشت، از قیمت ۶،۹۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

وضعیت آب و هوای کیش در خرداد ۱۴۰۳

با توجه به اینکه جزیره کیش از نظر جغرافیایی، در جنوب ایران است، هوایش در خرداد گرم می‌شود. دمای هوای کیش در این ماه، بین ۲۶ تا ۳۵ درجه متغیر است و حتی در روزهای آخر خرداد به نزدیک ۴۰ درجه هم می‌رسد. بیشتر روزها، هوا آفتابی است و فقط روزهای انگشت شماری، هوای نیمه ابری پیشبینی شده است.

بنابراین، با توجه به توضیحاتی که گفته شد، پیشنهاد می‌کنیم اول از همه، لباس‌های خنک همراه خودتان ببرید و بعد، برنامه‌های فعالیت در فضای باز را تا جای ممکن کاهش دهید و همچنین در برنامه سفرتان، استفاده از تفریحات آبی کیش را هم از یاد نبرید.

مشاوره و خرید تور کیش خرداد ۱۴۰۳

خرید بهترین تور کیش خرداد، کار سختی نیست. ما سعی کردیم با راه‌اندازی تیم مشاوران سفر لست‌سکند، این مسیر را برای شما آسان کنیم تا در هر مرحله‌ای که نیاز به راهنمایی دارید، مشاوران ما بتوانند شما را راهنمایی کنند. در هر قسمتی از فرآيند انتخاب و خرید تور کیش، می‌توانید با یک تماس، از مشاوره‌های صادقانه و تخصصی تیم مشاوره سفر لست‌سکند، بهره ببرید.

تماس با مشاوران سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱