تور مالزی

4.8
از 72 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
7 شب
چکاوک
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 03:15
46,300,000 تومان
7 شب
نامی گشت ایرانیان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 03:15
46,320,000 تومان
آگهی گردشگر سپهر - جایگاه F - دسکتاپ
12 شب
گردشگران سپهر تهران
امارات ساعت رفت: 12:45
امارات ساعت برگشت: 23:55
87,675,000 تومان
10 شب
پرنده مهاجر
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
87,760,000 تومان
آگهی پارس پالاد - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
7 شب
آویسا الهه باستان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 03:15
47,430,000 تومان
7 شب
فریحا
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 10:00
44,990,000 تومان
13 شب
راما پرواز آرام
امارات ساعت رفت: 18:20
فلای دبی‌ ساعت برگشت: 00:50
93,990,000 تومان
12 شب
پرنده مهاجر
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 12:00
110,000,000 تومان
7 شب
رامیار گشت پارسیان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
48,390,000 تومان
7 شب
گلفام سفر
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 03:15
46,320,000 تومان
7 شب
رهگذران اوج آرام
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 15:00
64,518,000 تومان
8 شب
مهر پرواز سیوان
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 21:00
68,650,000 تومان
735 دلار
11 شب
سپهران سیر باستان
امارات ساعت رفت: 15:20
فلای دبی‌ ساعت برگشت: 23:55
93,590,000 تومان
12 شب
گردشگران سپهر تهران
امارات ساعت رفت: 12:45
امارات ساعت برگشت: 23:55
111,150,000 تومان
7 شب
نامی گشت ایرانیان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
68,510,000 تومان
7 شب
آویسا الهه باستان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
52,000,000 تومان
7 شب
سپهران سیر باستان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 00:00
45,440,000 تومان
7 شب
آویسا الهه باستان
ایر عربیا ساعت رفت: 11:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
64,500,000 تومان
13 شب
گردشگران سپهر تهران
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 19:20
110,150,000 تومان
7 شب
کیارا سیر باستان
ایر عربیا ساعت رفت: 14:50
ایر عربیا ساعت برگشت: 00:00
67,070,000 تومان
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

مالزی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که فاصله زیادی تا ایران دارد امّا به دلیل اینکه از کشورهای مسلمان است، بین ایرانی‌های مسلمان محبوب است. ضمن اینکه طبیعت بی‌نظیر استوایی و شهرهای مدرن آن، از دلایل دیگر جذب مسافران به مالزی است.

این صفحه مختص تور مالزی است و علاوه بر تورها و جزئیات آن، توضیحاتی را ارائه کرده‌ایم که هنگام خرید تور با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنید. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات را تا انتها بخوانید و هر گونه سوالی داشتید با تیم مشاوره سفر ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنیم.

اطلاعات مختصر و مفید از مالزی

پیش از هر چیز، شاید بهتر باشد ابتدا درباره مقصدتان اطلاعاتی داشته باشید. بنابراین، معرفی را با خود مالزی شروع می‌کنیم تا شناخت بهتری نسبت به این کشور پیدا کنید.

جغرافیای مالزی

مالزی دقیقا روی خط استوا قرار گرفته و در جنوب شرق آسیا واقع شده است. کوالالامپور که احتمالا نامش را زیاد شنیده‌اید، پایتخت مالزی است و در حال حاضر هم تورها از ایران به مقصد این شهر برگزار می‌شود.

اگر بخواهید بیشتر با این کشور آشنا شوید، مهم است که همسایه‌هایش را بشناسید، زیرا فرهنگ مالزی هم شبیه همسایگانش است. تایلند و اندونزی دو کشور همسایه مالزی هستند که در فاصله کمی با آن قرار گرفته‌اند.

مالزی و صنعت گردشگری

در دنیا معمولا مالزی را به برج‌های پتروناس، سواحل بی‌نظیر، پارک‌های ملی و چشم‌اندازهای خارق‌العاده، فرهنگ‌های متنوع و غذاهایش می‌شناسند. همین عوامل هم باعث می‌شود گردشگران بسیاری سالانه از مالزی دیدن کنند. بنابراین اگر شما هم به دیدن چنین جاذبه‌هایی علاقمندید، سفر به مالزی را در برنامه‌تان بگذارید.

مردم مالزی

حالا اگر بخواهیم کمی از مردم مالزی بگوییم، لازم است به این مورد اشاره کنیم که مالزی هم مثل سایر کشورهای جنوب شرقی آسیا، پیچیدگی اقوام دارد و چندین قوم در آن زندگی می‌کنند. در حال حاضر اقوام عمده‌ای که در مالزی ساکن هستند عبارتند از اورنگ اسلی، مالایی‌ها، چینی‌ها و مردمان جنوب آسیا. علاوه بر این، تعداد کمی اروپایی، آمریکایی، اوراسیایی، عرب و تایلندی هم در مالزی هستند. امّا در واقع بیشترین تعداد که قدرت سیاسی هم دارند، مالایی هستند و همین مسئله باعث شده زبان مالایی، تبدیل به زبان رسمی مالزی شود.

 

خلاصه ای جذاب از مالزی

زبان

مالایی

واحد پول

رینگیت

دین

اغلب مسلمان

پیش شماره تلفن

۶۰+

موقعیت

جنوب شرق آسیا

اقلیم

استوایی

اختلاف زمانی

۳:۳۰ ساعت جلوتر از ایران

همه چیز در مورد تور‌های مالزی

در حال حاضر تور مالزی از ایران برگزار می‌شود و اگر دوست دارید این کشور را ببینید به راحتی می‌توانید به آن سفر کنید. در این صفحه می‌توانید تورهای مالزی را ببینید و با کلیک روی هر کدام، جزئیات بیشتری مثل تعداد روزهای اقامت، هتل، ساعت پرواز و برنامه سفر را درباره آن تور مطالعه کنید.

خدماتی که آژانس‌های مسافرتی برای تور مالزی در نظر می‌گیرند، ممکن است با هم تفاوت‌هایی داشته باشد. امّا حداقل خدمات شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت، ترنسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی می‌شود. حالا ممکن است در بعضی تورها، راهنما و سیمکارت هم در پکیج تور قرار بگیرد.

با توجه به فاصله‌ای که مالزی از ایران دارد، تور مالزی فقط به صورت هوایی برگزار می‌شود. اما نکته‌ای که در تور مالزی هوایی وجود دارد این است که پروازها به صورت مستقیم نیست و حداقل یک توقف در مسیر دارد. توقف‌ها در کشورهای مختلف هستند امّا معمولا قطر و تایلند بیشترین توقفگاه‌ها برای پروازهای مالزی از مقصد ایران هستند.

آیا تور مالزی ویزا میخواهد؟

برای تور مالزی نیازی به دریافت ویزا ندارید، فقط پاسپورتتان باید حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشد. مالزی در دسته کشورهای بدون ویزا برای ایرانی‌ها قرار می‌گیرد، بنابراین از این جهت سفر را برایتان آسان می‌کند که درگیر دریافت ویزا نمی‌شوید.

لازم است این نکته را هم یادآور شویم که اگر پروازتان در تایلند فقط توقف داشته باشد، نیازی به دریافت ویزا ندارید چون فقط به صورت موقت در فرودگاه حضور دارید. امّا اگر قرار باشد تورتان به صورت ترکیبی با تایلند یا کشور دیگری برگزار شود، با توجه به قوانین آن کشور، ممکن است لازم باشد پیش از سفر ویزا تهیه کنید.

تورهای ترکیبی مالزی

تور مالزی اگر فقط به مقصد کوالالامپور باشد، معمولا همراه با ۷ شب اقامت است و اگر ترکیبی با سایر مقاصد برگزار شود، تا ۱۰ شب اقامت هم می‌رسد.

تور مالزی گاهی با بالی، تایلند و یا سنگاپور ترکیب می‌شود و گاهی هم به صورت مجزا فقط به مقصد مالزی برگزار می‌شود. این تورهای ترکیبی مثل تور مالزی سنگاپور، بین ایرانی‌ها بسیار پرطرفدار هستند. بدون شک هم قیمت و هم نحوه برگزاری تورهای ترکیبی، متفاوت از تورهای تک مقصده مالزی است.

قیمت تور مالزی ۱۴۰۳

در این صفحه می‌توانید قیمت تور مالزی را در تاریخ‌های مختلف برگزاری و با انواع هتل‌ها ببینید. تور مالزی در دسته تورهای ارزان قیمت قرار نمی‌گیرد امّا با توجه به مسافتی که از ایران دارد و هتل‌های باکیفیتش، می‌توان گفت مقرون به‌صرفه است. از طرفی در سفر به مالزی، شما هزینه ویزا پرداخت نمی‌کنید، بنابراین بخشی از بودجه‌تان محفوظ می‌ماند.

در حال حاضر، قیمت تور مالزی با ۷ شب اقامت در هتل و پرواز ایرعربیا، از قیمت ۴۳،۰۲۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

تور مالزی ارزان

اگر قصد دارید تور ارزان مالزی را تهیه کنید، بهتر است از مقاصد ترکیبی صرف نظر کنید زیرا تور مالزی ترکیبی، قیمت بیشتری دارد. در تورهای ترکیبی، هم تعداد جابه‌جایی‌ بین شهرها و هم روزهای اقامت بیشتر است، بنابراین، قیمت تور مالزی هم بیشتر می‌شود.

نکته دیگری که در قیمت تور مالزی تاثیر می‌گذارد، خرید تور لحظه آخری یا انتخاب هتل‌های ارزان قیمت تر است که شما را در خرید تور ارزان مالزی کمک می‌کند. همچنین در اوقاتی که آب و هوا مساعد نیست و مسافران مالزی کاهش پیدا می‌کنند، قیمت تور مالزی هم ارزان‌تر می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تور مالزی ارزان بخرید، ابتدا باید اولویت‌هایتان را برای تور مالزی بررسی کنید و ببینید از چه مواردی می‌توانید چشم پوشی کنید تا تور را با قیمت کمتری بخرید.

بهترین فصل سفر به مالزی

موقعیت جغرافیایی یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در اقلیم یک منطقه است. با این مقدمه، می‌توان گفت قرار گرفتن مالزی در نوار استوا، بخشی از اقلیم آن را تعیین می‌کند. پس در مالزی خبری از سرما و گرمای بیش از اندازه نیست، چون اقلیم استوایی دارد.

امّا دما و رطوبت بالا، بارندگی شدید و بادهای موسمی از مشخصات مهم آب و هوای مالزی هستند. وضعیت بادهای موسمی طی سال در مالزی به این صورت است:

- بادهای موسمی شمال شرقی (از نوامبر یا دسامبر تا مارس)

- اولین دوره بین موسمی (مارس تا آوریل یا مه)

- بادهای موسمی جنوب غربی (مه یا ژوئن تا سپتامبر یا اوایل اکتبر)

- دومین دوره بین موسمی (اکتبر تا نوامبر)

دما در طول سال معمولا گرم است. در شبه جزیره مالزی که بیشتر مناطقش دشت است، متوسط دمای هوا حدود ۸۰ درجه فارنهایت (۲۷ درجه سانتیگراد) است. اما در مناطق ساحلی شرق مالزی، حداقل دما حدود ۷۰ درجه فارنهایت (حدود ۲۳ درجه سانتیگراد) و حداکثر دما حدود ۹۰ درجه فارنهایت (۳۲ درجه سانتیگراد) است.

با این تفاسیر، آنچه لازم است برای سفر به مالزی در بهترین هوایش به آن دقت کنید، باران و رطوبت است. در مواقعی از سال که رطوبت و بارندگی شدید نیست، هوای مطلوبی برای سفر ایجاد می‌شود. به صورت خلاصه‌تر، پاییز و زمستان ایران از فصل‌های محبوب سفر به مالزی است چون خبری از رطوبت، طوفان یا باران بیش از اندازه نیست.

بهترین هتل ها در تور مالزی

هتل های مالزی عمدتا باکیفیت هستند و با خیالی آسوده می‌توانید هر هتلی که مد نظرتان بود را انتخاب کنید. چیزی که بیشتر در انتخاب هتل های مالزی باید به آن توجه کنید، منطقه‌ای است که می‌خواهید در آن اقامت کنید. یکی از بهترین مناطق مالزی Bukit Bintang است که مرکز شهر مالزی محسوب می‌شود و هتل‌های خوبی هم دارد.

اگر بخواهیم به تعدادی از بهترین هتل‌های مالزی هم اشاره کنیم شامل رویال چولان، کورس و گرند میلنیوم می‌شود که از هتل‌های گران و لوکس مالزی هم محسوب می‌شوند. اگر می‌خواهید سایر اطلاعات هتل‌های مالزی را ببینید، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

هتل های مالزی و نظرات مسافران

جاذبه‌های مالزی

مالزی جاهای متنوعی برای دیدن دارد. گاهی در تور مالزی برنامه‌های شهرگردی و بازدید جاذبه‌ها هم وجود دارد امّا لازم نیست حتما منتظر چنین برنامه‌هایی باشید، خودتان هم می‌توانید با توجه به سلایقتان، مکان‌هایی را برای بازدید انتخاب کنید. چیزی که در مالزی شاخص است باغ وحش‌ها و تم‌پارک‌هایش هستند. پس اگر با کودک سفر می‌کنید، مالزی می‌تواند شهر جذابی برای کودکتان باشد.

اگر بخواهیم تعدادی از جاذبه‌های پر طرفدار مالزی را معرفی کنیم شامل برج‌های پتروناس، غارهای باتو، پارک ملی گونونگ، معبد کک لوک سی و چندین پارک ملی و جزیره است. البته به صورت کلی طبیعت مالزی بی‌نظیر است، حتی اگر مسافتی را برای قرار گرفتن در جنگل‌های بکر طی نکنید، شهرهایش هم طبیعت استوایی را فریاد می‌زنند.

اگر در مورد تورهای مالزی سوالی داشتید، می‌توانید با تیم مشاوره سفر لست‌سکند تماس بگیرید. ما در تیم لست‌سکند، سفر پرخاطره و آرامش بخشی را برایتان آرزومندیم.

تماس با تیم مشاوره سفر : ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به مالزی نیاز به ویزا دارند؟
بهترین زمان سفر به مالزی چه تاریخی است؟
بهترین هتل‌های پوکت برای اقامت کدام هستند؟
در مالزی از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های مالزی کدام هستند؟
در مالزی از چه وسیله‌ای برای جابه جایی می‌توان استفاده کرد؟
در مالزی به کدام شهرها سفر کنیم؟
پول رایج مالزی چیست و چه مقدار با خود همراه داشته باشیم؟
چطور به مالزی باید سفر کنیم؟