تور فرانسه

4.8
از 22 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
7 شب
لاچین سیر
امارات ساعت رفت: 00:45
امارات ساعت برگشت: 15:20
39,100,000 تومان
2,550 یورو
9 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 11:00
50,000,000 تومان
2,790 یورو
آگهی آیسو سفر - جایگاه F - دسکتاپ
10 شب
گردشگران سپهر تهران
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 13:35
59,900,000 تومان
3,380 یورو
10 شب
روشنی گشت
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 05:10
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 16:25
32,500,000 تومان
2,550 یورو
آگهی گلفام - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
9 شب
سفر به کام ایرانیان
قطر ساعت رفت: 05:10
قطر ساعت برگشت: 15:40
41,000,000 تومان
2,790 یورو
7 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 11:35
60,000,000 تومان
2,290 یورو
10 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 18:25
60,000,000 تومان
2,890 یورو
7 شب
هر لحظه سفر
قطر ساعت رفت: 05:10
قطر ساعت برگشت: 09:05
32,400,000 تومان
1,490 یورو
7 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 01:30
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 11:20
55,000,000 تومان
2,290 یورو
7 شب
روشنی گشت
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 03:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 19:50
32,500,000 تومان
1,570 یورو
7 شب
لاچین سیر
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 14:05
31,000,000 تومان
2,970 یورو
7 شب
سفر به کام ایرانیان
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 03:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 13:00
32,500,000 تومان
1,550 یورو
10 شب
مهر پرواز سیوان
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 11:25
39,100,000 تومان
2,580 یورو
9 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 01:30
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 11:15
55,000,000 تومان
2,890 یورو
8 شب
رهاسیر
قطر ساعت رفت: 04:30
قطر ساعت برگشت: 22:50
49,950,000 تومان
2,490 یورو
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

در تور فرانسه، قدم زدن در شانزه‌لیزه، عکس گرفتن با ایفل و متحیر شدن از آثار فراوان ایرانی در موزه لوور، رویاهایی است که محقق می‌شوند. بین کشورهای اروپایی، فرانسه شیفتگان بسیاری دارد که سال‌ها برای به واقعیت پیوستن رویایشان روزشماری کرده‌ا‌ند. چه در حال فکر و برنامه‌ریزی برای سفر به فرانسه هستید چه تصمیمتان برای خرید تور فرانسه قطعی است و دنبال یک تور فرانسه مناسب هستید، این صفحه مخصوص شماست.

در این صفحه به صورت اختصاصی تورهای فرانسه را می‌بینید و با ارائه توضیحات بیشتر شما را برای خرید بهترین تور فرانسه راهنمایی می‌کنیم. پس پیشنهاد می‌کنیم پیش از اینکه تورها را بررسی کنید، توضیحات را بخوانید تا با شناخت بهتری، تورها را ببینید.

همه چیز در مورد تور فرانسه

بسیاری از افرادی که قصد سفر به فرانسه دارند، ترجیح می‌دهند تور فرانسه را انتخاب کنند. زیرا با خرید تور فرانسه، هم زحمت انجام کارهای اداری و پیگیری رزروها را از خودشان کم می‌کنند و هم هزینه مقرون به‌صرفه‌تری می‌پردازند. مخصوصا اگر بار اولی است که به فرانسه سفر می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما تور فرانسه را انتخاب کنید تا دچار سردرگمی و مشکلات احتمالی مربوط به ویزا نشوید.

معمولا خدمات حداقلی که در تور فرانسه ارائه می‌شود شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت، ویزا، ترنسفر، بیمه مسافرتی و اقامت هتل می‌شود. با این حساب گشت‌های شهری و وعده‌های ناهار و شام به عهده خودتان است. اما اگر دوست داشته باشید همراه گروه از جاذبه‌ها بازدید داشته باشید، می‌توانید تورهایی را انتخاب کنید که گشت شهری هم دارند. با کلیک روی هر کدام از تورهای فرانسه، جزئیات برگزاری آنها را می‌توانید ببینید اما به این نکته دقت کنید که با توجه به هزینه‌های گران در فرانسه، هر چقدر تمایل به دریافت خدمات بیشتر داشته باشید، قیمت تورتان هم بیشتر می‌شود.

تورهای فرانسه چه به صورت ترکیبی و چه فقط یک مقصد، در پاریس اجرا می‌شوند و اگر دوست دارید شهرهای دیگر فرانسه را هم ببینید، باید خودتان برای رفت و آمد اقدام کنید امّا این کار به صرفه نیست چون اقامتتان در پاریس است و باید هزینه زیادی برای رفت و برگشت به شهر دیگر پرداخت کنید.

تورهای فرانسه معمولا با پروازهای ترکیش، امارات و قطر برگزار می‌شود. بدون شک بهترین پرواز ترکیش است چون هم کیفیت خوبی دارد و هم کوتاه‌تر است، اما پرواز امارات و قطر قیمت اقتصادی‌تری نسبت به ترکیش ایرلاینز دارند.

قیمت تور فرانسه

یکی از دلایلی که تور فرانسه برای بسیاری از مردم به رویا تبدیل شده، قیمت تور فرانسه است که در رده تورهای گران خارجی قرار می‌گیرد. علاوه بر اینکه قیمت تور گران می‌شود، هزینه خورد و خوراک و سایر خرج‌های سفرتان هم در شهر گرانی چون پاریس، سفر را به سفری لوکس تبدیل می‌کند که لازم است با جیپ پر پول سراغش بروید.

اگر نگاهی به قیمت تورهای فرانسه در این صفحه بیندازید، متوجه می‌شوید دو عدد برای قیمت تور مشخص شده است. در واقع قیمت تورهای فرانسه، گاهی اوقات به این صورت محاسبه می‌شود که بخشی از آن را به یورو دریافت می‌کنند. بنابراین قیمت تور فرانسه در واقع، مجموع دو عددی است که نوشته شده است.

لازم است درباره قیمت تور فرانسه این نکته را بدانید که قیمت تورهای ترکیبی همیشه بیشتر است، زیرا هزینه ترنسفر بین مقاصد هم به آن اضافه می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید تور فرانسه ارزان بخرید، باید از خرید تور ترکیبی صرف نظر کنید.

انواع تورهای فرانسه

تور فرانسه با توجه به مقاصدش، متنوع است. تورها هم صورت یک مقصدی و هم ترکیبی با سایر کشورهای اروپایی برگزار می‌شوند. بستگی به شما دارد که تمایل دارید در یک مقصد بمانید یا با یک سفر به اروپا، چندین کشور را ببینید. البته ناگفته نماند که انتخاب تورهای ترکیبی فرانسه هم هزینه‌های شما را افزایش می‌دهد و هم مدت اقامت در فرانسه را کمتر می‌کند. در ادامه انواع تورهای فرانسه را نام می‌بریم:

تورهای ترکیبی فرانسه با کشورهای اروپایی دیگر

همانطور که گفتیم، تورهای ترکیبی فرانسه با چند کشور مختلف برگزار می‌شود. معمولا تورهای ترکیبی فرانسه در هر مقصد ۳ شب اقامت دارد. وسیله نقلیه مسافران بین مقاصد در تورهای ترکیبی فرانسه، هواپیما است که سرعت جابه‌جایی بالا برود. با توجه به اینکه کشورهای اروپایی مسافت کمی دارند، مدت پرواز طولانی نیست و معمولا در عرض یک ساعت به مقصد می‌رسید. تورهای ترکیبی فرانسه معمولا به صورت زیر برگزار می‌شوند:

۱- تور فرانسه - هلند 

۲- تور فرانسه - اسپانیا

۳- تور فرانسه - اسپانیا - ایتالیا

۴- تور فرانسه - بلژیک

۵- تور فرانسه - سوئیس

اما معمولا در تور فرانسه ترکیبی، مسافران بین پایتخت‌های این کشورها جابه‌جا می‌شوند و در یک شهر از این کشورها اقامت می‌کنند، چون فرصت کوتاه است و امکان بازدید از شهرهای مختلف فراهم نیست. معمولا مسافران در هلند از آمستردام، اسپانیا از بارسلون، ایتالیا از رم، بلژیک از بروکسل و سوئیس از زوریخ بازدید می‌کنند.

تورهای تک مقصدی پاریس

آنهایی که دلشان می‌خواهد یک دل سیر پاریس را ببینند و لمس کنند، تور پاریس را انتخاب می‌کنند، زیرا فرصت یک هفته‌ای این تور، این امکان را فراهم می‌کند که با حوصله پاریس را بگردید و در خیابان‌هایش قدم بزنید. اگر با این تور تک مقصدی فرانسه همراه شوید، ممکن است این فرصت را هم پیدا کنید که سری به شهرهای نزدیک پاریس بزنید.

مدارک لازم برای تور فرانسه

مثل هر سفر خارجی دیگر، برای تور فرانسه هم لازم است مدارکی را تهیه کنید. ویژگی خرید تور این است که تا جای ممکن کارهای اداری را برای شما پیگیری می‌کنند، امّا وظیفه تهیه کردن مدارک به عهده مسافر است. یکی از مهمترین مدارک ویزای شنگن است که برای تور فرانسه باید تهیه کنید. اگر ویزای شنگن شما ریجکت شود، کاری از آژانس مسافرتی ساخته نیست و سفرتان لغو می‌شود. اما خوب است بدانید که معمولا گرفتن ویزای شنگن با تور فرانسه راحت‌تر از این است که خودتان انفرادی بخواهید به فرانسه سفر کنید.

بخشی از مهمترین مدارک تور فرانسه عبارت است از:

۱- ویزای شنگن

۲- عکس ۳.۵ در ۴.۵ با زمینه سفید

۳- پرینت حساب بانکی (با مانده حساب حدودا ۱۵۰ میلیون تومانی)

۴- رزرو بلیط هواپیما

۵- رزرو هتل

برای تور فرانسه لازم نیست مدارکتان را ترجمه کنید، در صورتی که برای دیگر کشورها ممکن است نیاز به ترجمه مدارک باشد. جزئیات بیشتر درباره ویزای شنگن را در توضیحات صفحه تور اروپا گفته‌ایم اما پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه موقع سفرتان به‌روزترین اطلاعات را درباره ویزای شنگن مقصدتان به دست آورید، با مشاوران سفر لست سکند تماس بگیرید.

انتخاب هتل در تور فرانسه

انتخاب هتل یکی از نکات مهمی است که هم در هزینه‌های شما تأثیر دارد و هم در میزان لذتی که از سفر می‌برید. پیشنهاد ما به شما این است که مرکز شهر را برای اقامتتان انتخاب کنید تا لازم نباشد برای جابه‌جایی‌های روزانه، هزینه‌های زیادی بپردازید. معمولا جاذبه‌های مهم شهری در مرکز شهر قرار دارند و با پیاده‌روی می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

نکته مهم دیگر این است که در کشورهای اروپایی مثل فرانسه، معمولا هتل‌ها با کیفیت و استاندارد هستند و با خیال راحت می‌توانید هتل ۳ ستاره برای اقامتتان انتخاب کنید که در هزینه‌ها صرفه جویی شود. هتل‌های فرانسه چشم‌اندازهای بی‌نظیری به سازه‌های مهم شهری مثل ایفل دارند.

گردش در فرانسه

در فرانسه می‌توانید یک دل سیر کافه‌گردی و پیاده روی کنید. اگر اهل سفر هستید یا کار کردن با ابزارهای مسیریابی را خوب بلدید، پیشنهاد می‌کنیم حتما خودتان در شهر بگردید و محدود به برنامه‌های گشت شهری تور نشوید. فرانسه سرشار از جاذبه‌های متنوع است و تور شما که در پایتخت آن برگزار می‌شود، لیستی از مهمترین جاذبه های دنیا را در خودش دارد، پس بهتر است پیش از سفر برای بازدیدشان برنامه‌ریزی کنید. مهم‌ترین بازدیدهای تور فرانسه شامل ایفل، شانزه‌لیزه، موزه لوور، کاخ ورسای، دیزنی لند و فضاهای شهری و دیدنی‌های دیگر می‌شود.

این مسئله را در نظر بگیرید که اگر در فصول گرم و پرطرفدار مثل تابستان به فرانسه سفر کردید، فضاهای سربسته مثل موزه لوور، بسیار شلوغ و گرم است، پس بهتر است در این مواقع، ساعات خلوت‌تر را برای بازدید انتخاب کنید که اذیت نشوید.

مشاوره خرید تور فرانسه با کارشناسان لست‌سکند

احتمالا سوالات بسیاری در مورد تورهای فرانسه در ذهنتان نقش‌ بسته است. به راحتی‌ می‌توانید سوالات خود را در مورد فرانسه و تورهایش از متخصصان لست‌سکند بپرسید. کافیست با تیم مشاوره سفر ما در تماس باشید.

تماس با مشاوران لست سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به فرانسه نیاز به ویزا دارند؟
شرایط دریافت ویزا برای سفر به فرانسه به چه شکل است؟
بهترین زمان سفر به فرانسه چه تاریخی است؟
بهترین هتل‌های فرانسه برای اقامت کدام هستند؟
در فرانسه از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های فرانسه کدام هستند؟
پول رایج فرانسه چیست و چه مقدار با خود همراه داشته باشیم؟
چطور به فرانسه باید سفر کنیم؟
در فرانسه از چه وسیله‌ای برای جابه جایی می‌توان استفاده کرد؟
برای سفر از فرانسه به دیگر کشورهای اروپا از چه وسیله استفاده کنیم؟
آیا در سفر به فرانسه لازم است سیمکارت تهیه کنیم؟
در سفر به فرانسه چه سیمکارتی بخریم؟
اجاره خودرو در فرانسه به چه شکل است؟