تور تایلند

4.8
از 278 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
7 شب
مانیا پرواز رویایی
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 22:20
48,750,000 تومان
7 شب
پرواز مانا فرداد
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 22:15
47,320,000 تومان
آگهی رادین گشت - جایگاه F - دسکتاپ
12 شب
تینو پرواز آسمان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:40
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 00:00
56,600,000 تومان
7 شب
راشن گشت نیکان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 22:20
50,750,000 تومان
آگهی گلفام - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
7 شب
فریحا
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 08:45
50,990,000 تومان
10 شب
سپهران سیر باستان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:40
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 22:00
56,000,000 تومان
7 شب
آرزوی سفر پارسیان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:30
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 21:40
46,870,000 تومان
12 شب
تینو پرواز آسمان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:40
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 22:00
48,900,000 تومان
7 شب
گلریز پرواز جهان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 12:00
38,640,000 تومان
7 شب
سلام پرواز
سلام ایر ساعت رفت: 19:25
سلام ایر ساعت برگشت: 07:00
38,700,000 تومان
12 شب
گردشگران سپهر تهران
امارات ساعت رفت: 12:45
امارات ساعت برگشت: 23:55
92,650,000 تومان
8 شب
سلام پرواز
سلام ایر ساعت رفت: 19:25
سلام ایر ساعت برگشت: 11:10
52,800,000 تومان
7 شب
آمیتیس بال پارس
سلام ایر ساعت رفت: 19:25
سلام ایر ساعت برگشت: 07:00
38,700,000 تومان
7 شب
گردشگران سپهر تهران
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 08:45
58,190,000 تومان
8 شب
رادین گشت پایتخت
سلام ایر ساعت رفت: 19:25
سلام ایر ساعت برگشت: 11:10
52,800,000 تومان
7 شب
پرنده مهاجر
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:45
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 00:00
40,640,000 تومان
8 شب
لاچین سیر
سلام ایر ساعت رفت: 19:25
سلام ایر ساعت برگشت: 11:10
52,800,000 تومان
14 شب
تینو پرواز آسمان
هواپیمائی ماهان ساعت رفت: 21:30
هواپیمائی ماهان ساعت برگشت: 21:40
54,800,000 تومان
7 شب
آتی توس یگانه
ایر عربیا ساعت رفت: 14:25
ایر عربیا ساعت برگشت: 08:45
53,190,000 تومان
12 شب
گردشگران سپهر تهران
امارات ساعت رفت: 12:45
امارات ساعت برگشت: 23:55
87,675,000 تومان
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

تور تایلند از آن دسته تورهای پرطرفداریست که ترکیب هیجان انگیزی از فرهنگ و طبیعت بی نظیر را به علاقمندانش هدیه می کند. تایلند، فقط یک مقصد گردشگری نیست، تایلند دنیایی از زیبایی ها و دیدنی های وصف ناشدنی است. مهم نیست اگر اهل طبیعت گردی وجزیره گردی باشید یا اهل سفرهای هیجان انگیز با دوستانتان؛ تایلند همیشه برای شما حرف های تازه ای برای گفتن دارد.

تایلند از کشورهای آسیای شرقی است که فرهنگ بسیار متفاوتی با سایر نقاط دنیا دارد؛ از عادات ساده ای مثل غذا گرفته تا آداب و رسوم و معابد متنوعش. همچنین تنوع جاذبه‌ها در تایلند سبب شده گردشگران از دورترین نقاط دنیا به این کشور سفر کنند. با وجود اینکه تورهای تایلند برای ایرانی‌ها چندان ارزان تمام نمی‌شود، ولی جذابیت‌هایش باعث می‌شود بسیاری از ایرانی‌ها تایلند را برای سفر انتخاب کنند و جزو مقاصد محبوب بین ایرانیان محسوب شود.

در این متن قرار است همه جزئیات و راهنمایی های مربوط به تور تایلند را با شما درمیان بگذاریم که اگر قصد خرید تورش را دارید، با نگاه جامع‌تر و دقیق‌تری تورتان را انتخاب کنید تا در سفر لذت کافی را ببرید. بنابراین، سعی کرده‌ایم در این متن به هر سوالی که در ذهنتان درباره تور تایلند ایجاد می‌شود، پاسخ دهیم.

کشور تایلند را بشناسیم

پیش از هر چیز لازم است مقصدمان را بشناسیم و تصوری از آن داشته باشیم. گاهی ممکن است مقصدی را برای سفر در نظر بگیریم امّا به دلیل شناخت کمی که داریم، در سفر از انتخابمان پشیمان شویم و یا برعکس. پس ابتدا با تایلند و حال و هوایش آشنا می‌شویم.

آنچه در جزیره تایلند بیش از هر چیز به چشم می‌خورد، طبیعت بی‌نظیر و استوایی آن است که چشم اندازهای سرسبز و متنوعش، مسافران را غافلگیر می‌کند. البته در کنار این مناظر طبیعی زیبا، آداب و رسوم متفاوت تایلند، حس سفر متفاوتی را برای مسافران رقم می‌زند. فرهنگ متفاوت تایلندی‌ها سبب شده آداب و رسوم و عقایدی متفاوتی داشته باشند و همین تفاوت گردشگران را شگفت‌زده میکند.

تایلند کشوری استوایی در جنوب شرقی آسیاست که هم مناطق جنگلی دارد، هم مزارع برنج و هم فلات و ساحل. نام تایلند از قرن بیستم برای این کشور انتخاب شده و دلیلش حضور اقوام «تای» در این منطقه بوده امّا پیش از این، نام تایلند «سیام» بوده است. این کشور با توجه به معابد متعددی که دارد به «هزار معبد» معروف است.

دین بیشتر مردم کشور تایلند، بودایی است. امّا اقلیتی از مسلمانان هم عمدتا در جنوب تایلند زندگی می‌کنند. تایلند از آن کشورهایی است که همین زندگی عادی مردم و باورهایشان از جاذبه‌هایش محسوب می‌شود و بهتر است بخشی از سفر را به دیدن سبک زندگی مردمش اختصاص دهید.

خلاصه ای از اطلاعات ضروری در مورد تایلند

واحد پول

بات

زبان

تایلندی

موقعیت جغرافیایی

آسیای شرقی

اقلیم

استوایی

مذهب

بودایی

پیش شماره

۰۰۶۶

اختلاف زمانی با ایران

سه ساعت و نیم

دانستنی های مهم در مورد تور تایلند

تور تایلند از آن تورهای متفاوت به شمار می‌رود که کار شما را برای سفر به تایلند ساده می‌کند. در واقع به دلیل فاصله و فرهنگ متفاوتی که کشور تایلند نسبت به ایران دارد، به تنهایی سفر کردن کار چندان آسانی نیست و تور تایلند می‌تواند کمک خوبی برای سفرمان به تایلند باشد. ضمن اینکه معمولا هزینه‌ها در تور تایلند نسبت به سفر شخصی کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل بهتر است اگر قصد سفر به تایلند را دارید، تور تایلند را انتخاب کنید؛ مخصوصا اگر بار اولی است که این کشور را به عنوان مقصد انتخاب می‌کنید.

خدماتی که در اکثر تورهای تایلند ارائه می‌شود، عبارتند از: دریافت ویزا توسط آژانس مسافرتی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل و صبحانه، ترانسفر، بیمه و تورلیدر فارسی زبان. گاهی در تورهای تایلند، راهنمای محلی و سیم کارت اعتباری تایلند هم ارائه می‌شود. بستگی دارد شما چه سطح از خدمات را در تور تایلند می‌خواهید، اگر انتظارتان خدمات بیشتری باشد، میان آژانس‌های ارائه دهنده تور تایلند خدمات بیشتر هم می‌توانید پیدا کنید.

تجربه سفر به تایلند

شاید با خودتان بگویید آنهایی که به تایلند سفر کرده‌اند چه تجربه سفر و احساسی نسبت به تایلند داشته‌اند و چه چیزهایی بیشتر به چشمشان آمده؟ بدون شک، شنیدن تجربه سفر دیگران باعث می‌شود تصمیمتان برای سفر کردن یا نکردن به تایلند قطعی شود.

لست‌سکند برای اینکه شما را پای صحبت‌ها و تجربیات سفر باقی مسافران تایلند بگذارد، سفرنامه‌های تایلند را به شما پیشنهاد می‌کند. خوبی خواندن این سفرنامه های تایلند این است که شما تجربه سفر آدم‌های مختلف با سبک‌های متنوع سفر را با لحن و گفتار خودشان میخوانید. برای خواندن سفرنامه ها و تجربیات مسافران قبلی تایلند، به بخش سفرنامه های تایلند مراجعه کنید

مشاهده سفرنامه های تایلند از مسافران قبلی

ویزای تور تایلند و راهنمای دریافت ویزا

ویزای تایلند در دو نوع سینگل و 6 ماهه صادر می‌شود که شما برای تور تایلند ویزای سینگل را باید دریافت کنید. مدارکی که برای دریافت ویزای تایلند نیاز دارید عبارت است از:

۱- دو قطعه عکس رنگی 3*4 

۲- پاسپورت با 7 ماه اعتبار

۳- کپی کارت ملی و همه صفحات شناسنامه

۴- واچر هتل

۵- بلیط هواپیما رفت و برگشت

۶- بیمه مسافرتی

۷- گردش حساب یک ماه آخر و هر فرد باید 40 میلیون تومان در حساب داشته باشد.

دریافت ویزای تایلند حدود 3 روز طول می‌کشد و هزینه ویزای تایلند 37 یورو تمام می‌شود. نگران روند دریافت ویزای تایلند نباشید چرا که ویزای تورهای تایلند، توسط آژانس‌های مسافرتی برای شما دریافت می‌شود.

قیمت تور تایلند

قیمت تور تایلند شاید به نسبت تورهای دیگر کمی گران به نظر برسد امّا جای تغییر دارد. اینکه شما چه هتلی انتخاب کنید، زمان سفرتان در فصل پرمسافر یا کم مسافر باشد، تور ترکیبی تایلند انتخاب کنید یا تک مقصدی و چند عامل دیگر، در قیمت تور تایلند تاثیر میگذارد.

در بالای همین صفحه می‌توانید قیمت تور تایلند که توسط آژانس‌های مختلف ارائه می‌شود را ببینید و با هم مقایسه کنید. با ورود به هر صفحه می‌توانید جزئیات هتل، ایرلاین و خدمات تور را ببینید و تفاوت قیمت‌ها را بررسی کنید. قیمت هتل های مرکز شهر تایلند از قیمت هتل های حومه شهر بیشتر است بنابراین، علاوه بر ستاره هتل، مکانش هم می‌تواند در قیمت تور تایلند مدنظر شما تاثیرگذار باشد.

بخشی از گران بودن قیمت تور تایلند به دلیل پروازهای طولانی مدتش است. بدون شک هر چقدر مسافت طولانی‌تر باشد، پرواز هم گرانتر می‌شود. ضمن اینکه نوع ایرلاین و میزان توقف های آن، می‌تواند در قیمت تور تایلند اثرگذار باشد. بنابراین اگر دیدید قیمت های تور تایلند متفاوت است بدانید به این موارد برمی‌گردد.

در حال حاضر، قیمت تور تایلند با ۷ شب اقامت، از قیمت ۳۵،۶۴۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

تور تایلند ارزان

تور تایلند ارزان شاید برای بعضی دور از ذهن و غیر واقعی به نظر برسد امّا با کمی تغییر در انتخاب‌هایتان می‌توانید تور ارزان تایلند بخرید. البته منظور از ارزان بودن، قیمت کمتر به نسبت قیمت‌های عادی و متداول تورهای تایلند است.

از آنجا که تور دو سه روزه تایلند وجود ندارد و معمولا پکیج خدمات و تور، بر اساس تور ۷ روزه تایلند و تور ۱۵ روزه تایلند ارائه میشود، بنابراین انتخاب هتل خوش قیمت، در خرید تور تایلند ارزان بسیار موثر است. زیرا اقامت، سنگین‌ترین هزینه شما در تور تایلند خواهد بود. اگر قصدتان خرید تور تایلند ارزان است، دور هتل‌های ALL و UALL را باید خط بکشید. چون این هتل‌ها هزینه‌های زیادی به همراه دارند و نمی‌توان با انتخاب آنها، انتظار تور ارزان تایلند را داشت.

راهکار دوم برای خرید تور ارزان تایلند، انتخاب فصل‌های کم گردشگر و خلوت تایلند است. یعنی حوالی بهار و تابستان که هوا گرم و مرطوب است. امّا در سایر اوقات سال مانند نوروز که هوای مطلوبی دارد، تور تایلند ارزانی وجود ندارد.

راهکار سوم این است که از خرید تورهای ترکیبی تایلند منصرف شوید، زیرا تورهای ترکیبی قیمت های زیادی دارند. بنابراین اگر قصدتان خرید تور ارزان تایلند است، یک مقصد را برای سفر انتخاب کنید و باقی مقاصد را به سفر دیگری موکول کنید.

لازم است بدانید هواپیماهایی که توقف بیشتری در مسیر دارند، باعث می‌شوند تور تایلند، ارزان شود. بنابراین یک راه حل دیگر برای خرید ارزان تر تور تایلند، این است که تورهایی را انتخاب کنید که توقف بیشتری در مسیر دارند. همچنین ایرلاین‌های ایرانی معمولا کمی ارزانتر از ایرلاین‌های خارجی هستند.

از بین راهکارهایی که برای خرید تور تایلند ارزان انتخاب می‌کنید، تور لحظه آخری تایلند هم می‌تواند یک گزینه باشد. بدون شک تور لحظه آخری تایلند قیمت کمتری به نسبت تورهای عادی تایلند دارد. بنابراین اگر شرایط این را دارید که بدون برنامه ریزی دقیق سفر کنید، تور تایلند لحظه آخری می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید تور تایلند ارزان باشد.

تور تایلند نوروزی

تعطیلات نوروز، از بهترین زمان‌های سفر به تایلند است. زیرا هم فرصت کافی برای گشت‌وگذار در شهرهای مختلف تایلند وجود دارد و هم هوای تایلند، در این موقع از سال، مناسب است. تور تایلند نوروزی از تورهای پرتقاضا بین ایرانیان در ایام تعطیلات نوروز است. تایلند شهرهای توریستی مختلفی دارد و هر کس با سلیقه‌ای که دارد، تور متناسب با سلیقه‌اش را انتخاب می‌کند. اما در بین همه شهرهای تایلند، تور پوکت نوروزی از بقیه شهرهای تایلند بین ایرانی‌ها، پرطرفدارتر است.

تورهای تایلند اقساطی

با توجه به اینکه تایلند فاصله طولانی با ایران دارد و مدت زمان تورش هم، طولانی است، معمولا تورهایش کمی گران است. یک راه حل برای اینکه بتوانید با بودجه کم، تور تایلند را تهیه کنید، خرید تور اقساطی تایلند است. با خرید اقساطی، می‌توانید بخشی از هزینه سفرتان را بپردازید و مابقی هزینه را بعد از بازگشتتان به صورت قسطی پرداخت کنید. خرید تور قسطی تایلند به شما کمک می‌کند هر چه زودتر، سفر به تایلند را به لیست تجربه‌هایتان اضافه کنید.

هتل های تایلند و نظرات مسافران

هتل‌های تایلند به خودی خود جزو جاذبه‌های این کشور محسوب می‌شوند، زیرا علاوه بر طراحی فوق العاده، چشم اندازهایشان به طبیعت بی‌نظیر تایلند باز می‌شود و همین ویژگی می‌تواند شما را ساعت‌های بیشتری در هتل نگه دارد.

همچنین هتل های تایلند امکانات رفاهی فوق العاده برای مسافران فراهم کرده‌اند تا مسافران زمان بیشتری را در هتل بگذرانند و بخشی از تفریحاتشان را در هتل انجام دهند. لیست هتل های تایلند و نظرات مسافران در مورد آنها را میتوانید در لینک زیر ببینید.

مشاهده هتل های تایلند و نظرات مسافران

بهترین تور تایلند چه مشخصه هایی دارد؟

بهترین تور تایلند ویژگی‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد که به معیارهای هر فرد بستگی دارد. امّا از نظر ما بهترین تور تایلند، توری است که شما در حین سفر و بعد از آن خاطرات خوب و ماندگاری برایتان بماند، از تجربه سفر خوشحال باشید و مشکلی در حین سفر برایتان پیش نیاید. این مسئله به چند عامل بستگی دارد که لست‌سکند سعی کرده تا جای ممکن شما را به آن نزدیک کند.

یکی از مواردی که سبب می‌شود از سفرتان رضایت خاطر داشته باشید این است که تورتان را از آژانس‌های معتبر و حرفه‌ای تهیه کنید. لست‌سکند سعی کرده با قرار دادن تورهای آژانس‌های مطرح و اعتبارسنجی آنها، این نگرانی شما را رفع کند.

مسئله دیگر در خرید بهترین تور تایلند، پیدا کردن قیمت مناسب است. به همین منظور با مقایسه تورهای مختلف در سایت لست‌سکند، می‌توانید قیمت و خدمات آژانس‌های مسافرتی را با هم مقایسه کرده و بهترینش را انتخاب کنید.

البته عامل مهم دیگر در خرید بهترین تور تایلند که نمی‌توان از آن غافل شد، آب و هوای تایلند است. اگر در بهترین آب و هوای تایلند به این کشور سفر کنید، بدون شک تجربه سفر متفاوتی نسبت به سفر در آب و هوای نامطلوب تایلند پیدا خواهید کرد. همچنین با کمی گردش در سایت لست‌سکند مخصوصا بخش سفرنامه‌ها و بلاگ، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره بهترین تور تایلند به دست آورید که بهره بهتری از سفر ببرید.

غذاهای معروف تایلندی

غذاهای تایلند به متفاوت بودنشان معروف هستند. طبیعی است که وقتی وارد فرهنگ کاملا متفاوتی مثل تایلند می‌شوید، ذائقه غذایی آنها کاملا برایتان غریبه و دور از ذهن باشد. غذاهای تایلندی را با توجه به سبک سفرتان، هم کنار خیابان و هم در بهترین رستوران های تایلند می‌توانید امتحان کنید.

برای اینکه غذاهای تایلندی اشتهایتان را از بین نبرند، پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفارش غذاها، حتما درباره محتویات آن سوال کنید و اگر با ذائقه‌تان سازگار بود آن را سفارش دهید. سوپ نودل، تام یام گونگ، پد تای و پد سی ئیو از غذاهایی هستند که افراد بیشتری به خوردنشان علاقه نشان داده‌اند.

جاذبه‌های مهم و دیدنی در تور تایلند

همانطور که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، تایلند جاذبه‌های متنوعی دارد که حتّی شامل زندگی عادی مردمانش هم می‌شود. فرهنگ تایلند با فرهنگ ما بسیار متفاوت است و همین مسئله عاملی برای جذاب‌تر شدنش می‌شود. همین تفاوت فرهنگی باعث می‌شود آداب و رسوم متفاوتی هم در تایلند ببینید.

اگر بخواهیم از جاذبه‌های تایلند بگوییم، بدون شک باید گفت تایلند معابد متنوع و زیادی دارد که هر کدام به شیوه خودشان زیبا هستند و شهرت دارند. بنابراین در بازدیدتان از تایلند، معابدش را از دست ندهید. البته بازارچه‌های سنتی تایلند هم بسیار معروفند و میان گردشگران محبوبیت فراوانی دارند.

امّا از جاذبه‌های فرهنگی که بگذریم، زیبایی طبیعت تایلند زبانزد است. منظره‌هایی خواهید دید که مشابهش را در هیچ جای دنیا نخواهید یافت. از جمله جاذبه‌های طبیعی‌ معروف تایلند عبارتند از: آئو نانگ، جزایر فی فی، خلیج فانگ نگا، جزایر سیمیلان و پارک‌های ملی. البته در کنار جاذبه‌های طبیعی معروف تایلند، سواحل تایلند همگی زیبا هستند و می‌توانید بخشی از زمانتان را در کنار آنها سپری کنید.

هر کدام از شهرهای تایلند به قدری جاذبه و دیدنی دارند که حتّی اگر ماه‌ها در این منطقه بمانید، همه جاذبه‌ها را نخواهید دید. بنابراین نگران نباشید که طی یک هفته برنامه‌تان با چه جاذبه‌هایی پر خواهد شد. تایلند برای آنهایی که دنبال جاذبه‌های متنوع و متفاوتند، بسیار حیرت انگیز خواهد بود.

راهنمای خرید تور تایلند

اگر تصمیمتان را برای خرید تور تایلند گرفته‌اید، راهنمایی‌تان می‌کنیم که با چند قدم ساده ‌بتوانید مناسب‌ترین تور تایلند را بخرید. اول از همه تورهای تایلند موجود در همین صفحه را با دقت بررسی کنید. تورهای تایلند لست‌سکند از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی تهیه شده‌اند و قیمت‌هایشان تضمین شده است.

بعد از مقایسه قیمت‌ها، تاریخ مورد نظرتان را انتخاب کنید و با دقت توضیحات خدمات تور را بخوانید که در جریان کامل خدماتی که قرار است ارائه شود، قرار بگیرید. در نهایت، با کلیک روی دکمه رزرو آنلاین، درخواست ثبت تورتان برای آژانس مسافرتی ارسال می‌شود و آژانس مسافرتی قدم به قدم تا خرید کامل تور، راهنمایی‌تان می‌کند.

خرید تور تایلند با مشاوره لست‌سکند

امیدواریم در این متن راهنما، پاسخ همه سوالات خود در مورد تایلند و تورهای آن را گرفته باشید. اگر در مورد تورهای تایلند، انتخاب هتل، انتخاب ایرلاین و موضوعات دیگر نیاز به راهنمایی و مشورت دارید، تیم مشاوره سفر لست‌سکند آماده شنیدن صدای شماست تا در موارد مختلف، برای گرفتن تصمیم‌های بهتر به شما کمک کند.
ما در لست‌سکند، سفری خاطره انگیز را برایتان آرزومندیم و تا لحظه پایان سفر، با یک تیم پشتیبانی حرفه ای، کنارتان خواهیم بود.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به تایلند نیاز به ویزا دارند؟
شرایط دریافت ویزای تایلند به چه شکل است؟
هزینه ویزا توریستی تایلند چقدر است؟
بهترین زمان سفر به تایلند کی است؟
بهترین هتل‌های تایلند برای اقامت کدام هستند؟
در تایلند از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های تایلند کدام هستند؟
برای سفر به تایلند بات ببریم یا دلار؟
ارزان‌ترین فصل سفر به تایلند چه زمانی است؟
در تایلند از چه شهرهای بازدید کنیم؟
بهترین غذایی خیابانی تایلند کدام است؟