تور ایتالیا

4.7
از 21 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
10 شب
روشنی گشت
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 05:10
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 16:25
32,500,000 تومان
2,550 یورو
11 شب
گردشگران سپهر تهران
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 07:15
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 20:10
59,990,000 تومان
3,480 یورو
آگهی گردشگر سپهر - جایگاه F - دسکتاپ
7 شب
سفر به کام ایرانیان
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 03:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 13:00
32,500,000 تومان
1,550 یورو
7 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 20:05
50,000,000 تومان
1,890 یورو
آگهی پارس پالاد - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
9 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 01:30
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 11:15
55,000,000 تومان
2,890 یورو
11 شب
گردشگران سپهر تهران
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 02:00
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 15:30
49,900,000 تومان
3,480 یورو
4 شب
رهاسیر
امارات ساعت رفت: 04:30
امارات ساعت برگشت: 18:30
38,950,000 تومان
1,980 یورو
7 شب
آتی توس یگانه
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 10:45
60,000,000 تومان
1,890 یورو
10 شب
مهر پرواز سیوان
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 11:25
39,100,000 تومان
2,580 یورو
6 شب
رهاسیر
امارات ساعت رفت: 04:20
ایجین ایرلاینز ساعت برگشت: 18:30
38,950,000 تومان
2,490 یورو
7 شب
رهاسیر
امارات ساعت رفت: 02:30
امارات ساعت برگشت: 21:30
49,950,000 تومان
2,490 یورو
6 شب
رهگذران اوج آرام
امارات ساعت رفت: 04:30
امارات ساعت برگشت: 22:20
36,000,000 تومان
2,390 یورو
11 شب
گردشگران سپهر تهران
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 06:20
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 19:25
59,900,000 تومان
3,480 یورو
7 شب
روشنی گشت
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 23:00
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 19:25
32,500,000 تومان
1,570 یورو
7 شب
لاچین سیر
امارات ساعت رفت: 18:20
امارات ساعت برگشت: 14:05
31,000,000 تومان
2,970 یورو
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

تور ایتالیا از آن تورهای مسافرتی محبوب برای ما ایرانی‌هاست که رویایش مدام در ذهنمان زنده می‌شود. عکس‌های کلوسئوم و عبور قایق‌های ونیزی از کانال، از متداول‌ترین تصاویری است که حتما از ایتالیا دیده‌اید و دوست دارید از نزدیک تجربه‌شان کنید. شاید هم هوس خوردن غذاهای ایتالیایی اصیل، شما را به انتخاب تور ایتالیا رسانده است.

حالا که می‌خواهید درباره تورهای ایتالیا اطلاعات بیشتری به دست آورید، جای درستی آمده‌اید چرا که در این صفحه هم تورهای ایتالیا را می‌توانید ببینید و هم توضیحات لازم درباره آن‌ها را بخوانید. پس پیشنهاد می‌کنیم خواندن متن زیر را پیش از بررسی و انتخاب تور، از دست ندهید.

همه چیز درباره تور ایتالیا

تور ایتالیا معمولا به مقصد شهرهای رم، میلان، فلورانس و ونیز انجام می‌شود و تعداد روزهای اقامتش از حدود ۶ شب شروع می‌شود تا حتی تورهای ۲۰ روزه که با سایر کشورهای اروپایی ترکیب می‌شود.

خدماتی که در تور ایتالیا می‌دهند شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت، دریافت ویزا، بیمه مسافرتی، رزرو و اقامت در هتل، ترنسفر فرودگاهی و گشت شهری است. ممکن است بعضی تورها با گرفتن مبلغ بیشتر، خدمات اضافه‌تری هم ارائه کنند اما حداقل خدماتی که آژانس‌های مسافرتی با فروش تور ایتالیا در اختیار مسافر می‌گذارند، مواردی است که گفته شد.

با توجه به اینکه اگر در فرآیند ویزا، رزرو و سفر، دچار اشتباه شوید، هزینه‌های سنگینی را باید بپردازید، سفر با تور گزینه مطمئن‌تری است، مخصوصا اگر تجربه کمتری در سفر داشته باشید. ضمن اینکه معمولا هزینه‌های تور ایتالیا کمتر از هزینه‌ای است که خودتان به صورت تکی، بابت همان خدمات بخواهید بپردازید، زیرا آژانس‌های مسافرتی به دلیل داشتن حجم بیشتر مسافر، خدمات را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری می‌توانند برای مسافران بگیرند.

پرواز تورهای ایتالیا معمولا با ایرلاین قطر ایرویز، امارات و ترکیش انجام می‌شود. ایرلاین ترکیش با کیفیت‌ترین و البته گرانترین قیمت را دارد، ضمن اینکه زمان پروازتان هم کوتاه‌تر است. اما قطر و امارات هم کیفیت لازم را دارند، فقط مسیرتان دورتر می‌شود و ویژگی‌شان ارزان‌تر بودن است.

قیمت تور ایتالیا

قیمت تور ایتالیا هم مثل سایر تورهای اروپایی، در رده گران قرار می‌گیرد، اما نسبت به تورهای مقاصد لوکسی مثل تور فرانسه و تور سوئیس، ارزان‌تر است. هزینه تور ایتالیا شامل ویزا، بلیط هواپیما، اقامت هتل و ترنسفرهای بین شهری می‌شود.

با توجه به اینکه قیمت ارز متغیر است، قیمت تورهای اروپا هم نوسان دارند. با وجود اینکه مبلغ خدماتی مثل ویزا یکسان است، اما اگر بخواهید تور ایتالیا ارزان بخرید، می‌توانید سایر خدماتتان را هوشمندانه‌تر انتخاب کنید. به عنوان مثال کاهش تعداد روزهای اقامت، انتخاب هتل‌های کم ستاره‌تر، پرواز با ایرلاین‌های امارات و قطر و انتخاب تورهای تک مقصدی ایتالیا مثل تور رم، می‌تواند قیمت تور ایتالیای شما را تا حدودی کم کند.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا فصل سفر هم در کاهش قیمت تور ایتالیا موثر است؟ درباره بسیاری از مقاصد، فصل سفر می‌تواند نقش مهمی در قیمت تور داشته باشد اما درباره ایتالیا این عامل چندان موثر عمل نمی‌کند؛ زیرا در اوقات کم‌مسافر، تعداد پروازها هم کم می‌شود و بنابراین قیمت پرواز گران می‌شود. اما در هر صورت ممکن است در مقاطعی این کاهش قیمت وجود داشته باشد ولی نمی‌توان استاندارد مشخصی برای آن درنظر گرفت.

در حال حاضر، قیمت تور ایتالیا برای ۶ شب اقامت در شهرهای رم و میلان، با پرواز قطر و هتل‌های ۴ ستاره، از قیمت ۳۸ میلیون تومان + ۱۸۰۰ یورو شروع می‌شود.

حالا اگر قرار باشد، تورهای ترکیبی ایتالیا را انتخاب کنید و کشورهای دیگر هم به آن اضافه شود، بدون شک قیمت تور ایتالیا هم افزایش پیدا می‌کند.

بهترین فصل سفر با تور ایتالیا

فصل پرمسافر تورهای ایتالیا، معمولا نوروز و تابستان است. پس اگر ترجیح می‌دهید اوقات خلوت را برای سفر با تور ایتالیا انتخاب کنید، پاییز را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که هم هوا در فصل پاییز مطلوب است و هم شلوغی بهار و تابستان را ندارد. اگر هم انتخاب شما برای سفر به ایتالیا، تعطیلات نوروز یا تابستان است، بهتر است چند ماه مانده به تاریخ سفر، تور ایتالیا را رزرو کنید و کارهایش را انجام دهید، چون به سرعت تورها تکمیل ظرفیت می‌شوند. ضمن اینکه در خرید تور ایتالیا، مدت زمان دریافت ویزای شنگن را هم باید در نظر بگیرید.

انواع تورهای ایتالیا

با توجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای حوزه شنگن است و فاصله کوتاهی تا دیگر کشورهای اروپایی دارد، بعضی افراد ترجیح می‌دهند بعد از گرفتن ویزای شنگن، از چند مقصد متنوع بازدید کنند. بنابراین، در کنار تورهای ایتالیا که فقط از شهرهای این کشور بازدید می‌کنید، تورهایی هم وجود دارند که بتوانید از چند کشور اروپایی در طی یک تور بازدید کنید.

تورهای ترکیبی ایتالیا

تورهای ترکیبی ایتالیا معمولا به مقاصد متنوعی برگزار می‌شود، اما متداول‌ترین تورهای ترکیبی ایتالیا، شامل تور ایتالیا-فرانسه، تور ایتالیا-اسپانیا و تور ایتالیا-هلند می‌شود. این تورها گاهی با یکی از این کشورها به صورت ترکیبی برگزار می‌شود و گاهی با دو یا حتی چندین کشور در مدت زمان طولانی‌تری برگزار می‌شود. بدون شک هر چقدر کشورهای بیشتری اضافه شوند، به دلیل مدت زمان اقامت بیشتر و هزینه ترنسفری که بین مسیرها هست، مبلغ تور گرانتر می‌شود.

تورهای شهرهای ایتالیا

خود شهرهای ایتالیا به تنهایی می‌توانند برای دوستداران تاریخ و فرهنگ جذاب باشند. تورهای ایتالیا به صورت متداول به شهرهای رم، میلان، ونیز و فلورانس برگزار می‌شود، اما در مقاطعی ممکن است تورهای خاصی هم تعریف شود که به صورت فصلی برگزار می‌شوند.تور شهرهای ایتالیا هم می‌تواند به مقصد یک شهر یا چند شهر باشد، این انتخاب شماست که ترجیح می‌دهید کدام شهرها را در بازدیدتان ببینید.

مدارک لازم برای تور ایتالیا

مهمترین مدرک لازم برای تور ایتالیا، مثل بقیه تورهای اروپا، ویزای شنگن است. برای اینکه بتوانید ویزا بگیرید، ابتدا لازم است هواپیما و هتل را رزرو کرده باشید و بیمه مسافرتی داشته باشید. مدارک شغلی یا تحصیلی، مدارک تمکن مالی، گذرنامه و دوقطعه عکس از جمله مدارکی هستند که برای گرفتن ویزای ایتالیا لازم دارید.

فراموش نکنید که گرفتن ویزا در بهترین حالت، چیزی حدود ۲۰ روز کاری زمان می‌برد. بنابراین سعی کنید مدارکتان را به موقع آماده کنید. اگر بخواهید با تور ایتالیا سفر کنید، آژانس مسافرتی معتبر، مراحل ویزا را برای شما پیگیری می‌کند و به راحتی می‌توانید با کمکشان ویزا بگیرید.

انتخاب هتل در تور ایتالیا

انتخاب هتل یکی از معیارهای مهم در تور ایتالیا است که باعث می‌شود لذت بیشتری از سفرتان ببرید. با توجه به اینکه ایتالیا شهر توریست‌پذیری است، می‌توان انتظار داشت که هتل‌های متنوعی در انتظار مسافران باشد و شما طیف وسیعی از هتل‌ها را برای انتخاب دارید.

بدون شک اقامت در هر شهر قیمت متفاوتی دارد، اما معمولا هتل‌هایی که در مراکز شهرها هستند و به جاذبه‌های مهم گردشگری نزدیکند، قیمت بیشتری نسبت به هتل‌های حومه دارند. اما در عوض اقامت در مرکز شهر می‌تواند هزینه‌های رفت‌وآمد را از سفرتان کم کند و دسترسی به نقاط مختلف شهر را با حمل‌ونقل عمومی، برایتان امکان‌پذیر ‌کند.

خرید تور ایتالیا با راهنمایی مشاوران لست‌سکند

خرید تورهای تقریبا گران و متفاوتی مثل تور ایتالیا، نیاز به راهنمایی‌ تخصصی دارد. ما شما را در میانه راه تنها نمی‌گذاریم و تا انتهای مسیر همراهتان هستیم تا بهترین سفر ایتالیا را تجربه کنید. پیشنهاد می‌کنیم بعد از بررسی و مقایسه دقیق تورها، با تیم مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و با راهنمایی کاملا رایگان، تور مدنظرتان را تهیه کنید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به ایتالیا نیاز به ویزا دارند؟
برای دریافت ویزای ایتالیا چه مدارکی نیاز داریم؟
بهترین زمان سفر به ایتالیا چه تاریخی است؟
بهترین هتل‌های ایتالیا برای اقامت کدام هستند؟
در ایتالیا از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
بهترین رستوران‌های ایتالیا کدام هستند؟
پول رایج ایتالیا چیست؟چه ارزی در سفر به ایتالیا همراه خود داشته باشیم؟
برای سفر بین شهرهای ایتالیا از چه وسیله استفاده کنیم؟
آیا در سفر به ایتالیا لازم است سیمکارت تهیه کنیم؟