تبلیغات

Register

اگر این اولین بازدید شما از انجمن است لطفاً روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، تا بتوانید درون انجمن پست ارسال کنید . در غیر این صورت ثبت نام کنید . مراحل ثبت نام بیشتر از 2 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت .

در فیس بوک به ما بپیوندید Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

baharehsoul
    Guest baharehsoul آواتار ها

رستوران خوب درشیراز

بچه ها من نوروز 91 ، 4 شب شیراز بودم توی این مسافرت علاوه بر اون که از خود شهر کمال لذت رو بردیم بلکه 2 تا رستوران فوق العاده رفتم .رستورانا یکیش هفت خان اول ورودی شیراز بود که خان اولشو ما رفتم در طبفه زیر همکف که یک مکان سنتی بسیار زیبا بود و دیگه صوفی 2 که جاشو الان یادم نیت ولی بپرسید می گن ادرسشو ، هر دوشون عالی بودن من پیشنهاد می کنم علاوه بر دیدن مکان های تاریخی شهر حتما" یه سری به این رستوران ها بزنید. مطمئنم خوشتون میاد .
    خب چیه شکمو هستم:d

کاربر orkideh آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط H.S نمایش پست ها
    کاش راجع به قیمت هاشون هم یه توضیحی میدادین
    مثلا کدوم یکی نسبت به قیمت و کیفیتش واقعا با صرفه س؟
    چشم .
    رستوران صوفی : صوفی رستوران ارزان قیمتی نیست و اگر شما یک جمع 4 نفره باشید 70 تا 100 هزار تومن هزینه یک وعده غذای اساسی در این رستوران خواهد شد.

رستوران هفت خوان: هفت خوان کلا سیستمش با بقیه فرق داره. با ورودی حدود 32 هزار تومن .اگر خواستید به این رستوران سر بزنید حتما از یکی دو روز قبل به معده تون استراحت بدید تا اونجا عوض در بیارید.

چارلی چاپلین : افسوس...!! هرچه سعی كردم مردم بفهمند، فقط خندیدند

کاربر ArefGood آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    رستوران لوتوس هم واقعا عالیه

آدرس: خیابان عفیف آباد - طبقه فوقانی مجتمع ستاره فارس

4. تشکرها orkideh از این پست تشکر کردند .
    کاربر sanaz1 آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    سلام من دو سال ÷یش رفتم رستوران صوفی تو شیراز عالی بود اگر دوباره برم شیراز حتما میرم دوباره صوفی غذا میخورم

6. تشکرها orkideh از این پست تشکر کردند .
    تازه وارد Amin آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    درود و ممنون از مطلبی که در سایت قرار دادید. و اما... 1- در موردرستوران نوفل در هفت خوان، شنیده ام که صندلی ها آب طلا کاری شده هستند و موقعی که دلار 1000 تومن بوده دونه ای 6 میلیون براشون آب خورده در ضمن فکر می کنم شیشه های این رستوران ضد گلوله باشه و کلا واسه شخصیت ها و از ما بهترون(!) هست. 2- در مورد رستوران لوتوس ستاره فارس عکسی که انداخته شده مربوط به قسمت vip هست که مخصوص مجالس و مهمانی هایی هست که برای یک خانواده رزروش می کنند و تا جاییکه یادمه سمت راست، رستوران و سمت چپ کافی شاپ هست کیفیت خوراک بسیار عادیست بخصوص اگه مزه کرم کارامل رو با گلاب دوست داشته باشید!!! . 3- متأسفانه رستوران تین که زمانی یکی از بهترین رستورانهای شیراز بود در حال حاضر بسیار افت پیدا کرده و در نتیجه توصیه نمی کنم. 4- در مورد یه کنج باید بگم که برای دکوراسیون داخلی همون طور که ملاحظه می فرمایید بسیار اغراق آمیز عمل کرده و حالت خزی! بهش داده یک شب هم که رفتیم با اینکه دیر وقت هم نبود ولی اکثر غذاهاش تموم شده بود. 5-شاطرعباس چمران فقط به درد بیرون بری میخوره و محیط داخلیش بسیار ساده و کسل کننده هست و اگه بخوایید با خانواده تشریف ببرید من شعبه خیابان خاکشناسی رو ترجیح میدم. 6- صوفی ستار خان رستورانی کاملا متوسط هست که گاهی اوقات افت کیفیت هم داره اگه خواستیدازش چیزی بگیرید من بازارچه بیرون بر صوفی که طبقه بالای همین رستوران سنتی هست روپیشنهاد می کنم که کیفیت خوراک بسیار خوب هست و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و هر غذای سنتی و غربی و فست فود و دسر و....بخوایید داره.7- رستوران لبنانی طباخ مدتی بودکه هر کس ازش چیزی می خورد مسموم میشد الان رو نمی دونم چون دیگه نرفتیم در ضمن باید گفت که یکی ازبی تربیت ترین پرسنل رو داره و تذکر به رییس و سوپروایزرشون اگه اوضاع رو بدترنکنه بهتر هم نمی کنه. 8- رستوران چینی رو توصیه می کنم هر چند که قیمتهاش به نظرکمی غیر منطقی میاد ولی به یکبار امتحانش میارزه. ناگفته نمونه که همسر من نودلهایی که درست می کنه از اونجا خوشمزه تره! 9- رستوران هتل پرسپولیس در عین سادگی کیفیت خوبی داره 10- دالاهو محیط خوبی برای جمع شدنهای دوستانه و فامیلی داره هم میتونید بیرون بشینید و هم داخل ولی اگه تو این فصل بخصوص برای ناهار تشریف بردیدآفتاب بیرون خیییلی می چسبه مگر اینکه با مگس و زنبورایی که دائم دور و بر غذاتون می گردن مشکلی داشته باشید! 11-رستوران نخلستان رو اگه میخوایید برید باید موقعیکه خلوت هست انتخاب کنید چون وقتی شلوغ میشه قیامت عظمایی میشه که .... صاحبشونمیشناسه و اگه آدم آرومی باشید احتمال اینکه سرسام بگیرید وجود داره!

ویرایش توسط Amin : 01-26-2013 در ساعت 12:37 PM

8. تشکرها orkideh از این پست تشکر کردند .
    تازه وارد Amin آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sir_yaghi نمایش پست ها
    رستوران صوفی شیراز یکی از قدیمی و بهترین رستورانهای شیراز که در عفیف آباد قرار داره
    و البته در ستارخان هم

H.S
    Guest H.S آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharehsoul نمایش پست ها
    من طبقه پایین هفت خوان رفتم به نظرم دکور جالبی داره بعلاوه اینکه غداهاشم خوب و خوشمزه بود در مورد قیمتم باید بگم خوب ولی رو به بالا.اینم همون عکسش بود.

دوست خوبم ای کاش واضح تر صحبت کنید
    مثلا یه پرس غذای معمولی قیمتش چنده در این رستوران؟
    آخه وقتی میگید مناسب شاید از نظر شما مناسب باشه، از نظر من گرون باشه و از نظر یکی دیگه خیلی ارزون!
    با توجه به اینکه سالاد بار داره و رستوران شیکی به نظر می رسه دوست دارم آخر هفته یه سری بهش بزنم البته اگه قیمت هاش دستم بیاد

تازه وارد Amin آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    در ادامه... ورودی 32000 تومن فقط واسه یکی از رستورانهای هفت خوان هست (فکر کنم سیندخت) و برای سایر رستورانها مثل بقیه جاها بر اساس سفارشی که میدید چارج می کنند. من رستوران سنتی هفت خوان رو موقعی که خلوت بوده رفتم و راضی ام هرچند یکی از دوستانی که جمعه ظهر و در اوج شلوغی رفته بود از بوی جوراب که به علت درآوردن کفش بلند شده بود ناراضی بود. رستوران سنتی که در طبقه پایین هتل چمران قرار داره به نسبت جایی که هست و سرویسی که باید بده، نیست.

کاربر orkideh آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    !

سوپ قارچ سرو در نان قیمت ۴۷۰۰ تومان

استیک مرغ با سس قارچ قیمت ۱۵ هزار تومان

کباب لقمه مخصوص با برنج قیمت ۱۳۵۰۰ تومن
    کباب مخصوص سرآشپز قیمت ۲۰۵۰۰ تومان
    لازانیا قیمت ۹۵۰۰ تومان

چارلی چاپلین : افسوس...!! هرچه سعی كردم مردم بفهمند، فقط خندیدند

13. تشکرها hana, ArefGood از این پست تشکر کردند .
    پسندیده ArefGood این پست را پسندیده اند .
    کاربر farinaz آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    من رستوران چینی اژرهآ رفتم. خیلی خوشم نیومد بیشتر به درد دختر پسر هایی میخوره که دنبال یه جای دنج میگردن. اما یه توضیح کامل در مورد هفت خوان توی صفحه رستورانهای شیراز نوشتم بد نیست مطالعه کنید. در ضمن همه رستورانهایی که دوستان معرفی کردند خوب میشناسم. در مورد هر کدوم خواستید ازم بپرسید اطلاعات بدم بهتون. اگه بخوام همه رو بگم خیلی طولانی میشه. اگه هم جدا بنویسم یه وقت آمار نوشته هام میره بالا خدای نکرده برنده میشم!ا

15. پسندیده هملت این پست را پسندیده اند .
    کاربر sir.yaghi آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    یادش بخیر. زمان جوونیمون اهات داگ پامچال. شب گذشته به یاد دوران جوونی یه سری بهش زدم بعد از سال

مکاشفه در باب یک یاغی
    +++++++++
    آﻫـﻨـﮓ ﻫـﺎ ، بـیـرَحـم تـرﯾـﻦ ﺻـﺪﺍﻫـﺎﯼ ﺟـﻬـﺎنَـنـد!!!
    • ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ، ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻗَــﻌـــﺮ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﯽ ﻣﯿﺒﺮﻧﺪ ، ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﺁﻧﻬﺎ ، ﺍﺯ ﻏﺮﻭﺭﺕ ﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین