تبلیغات

Register

اگر این اولین بازدید شما از انجمن است لطفاً روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، تا بتوانید درون انجمن پست ارسال کنید . در غیر این صورت ثبت نام کنید . مراحل ثبت نام بیشتر از 2 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت .

در فیس بوک به ما بپیوندید Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
صفحه 2 از 41 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 405

تازه وارد albaloo آواتار ها
    پسندیدن / تشکر

راهنمایی در مورد سفر یک هفته ای به انتالیا

سلام دوستان
    من میخوام با دو تن از دوستام برم به انتالیا به وسیله هوای
    ملاک ها برا ما
    هزینه ارزان
    هتل نزدیک به مراکز شهر باشه
    ستاره های هتل اصلا ملاک نیست ولی راحت باشه
    حدود هزینه به نظرتون چقدر میشه ؟
    چون نمیخوام یه هتل دور از مرکز خرید وو شهر داشته باشم که هر روز کلی هزینه تاکسی برای رفت و امدم بدم
    بهتزین زمان برای رفتن به انتالیا کی هست ما از 25.2.92 وقتمون ازاد هست تا برج 6 به نظرتون کی بهترین موقع هست
    که به گرونی نخوریم
    مراکز فروش هم تخفیف بهمون بدن
    ممنون از راهنمایی دوستان

2. تشکرها hamidin از این پست تشکر کردند .
    پسندیده hamidin این پست را پسندیده اند .
    ناظم تالار علیرضا آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    جناب آلبالو

در مورد رزرو این هتل هایی که در این پست معرفی شده اند , معلوم نیست کدام آژانس این هتل هارو در فهرستشون دارند , شما مجبورید به تک تک آژانسهایی که تور آنتالیا برگذار میکنند تماس گرفته و بپرسید آیا اون هتل های مورد نظر شما رو دارند یا خیر.

ضمنا شما اگر برای پاسخ دادن , از گزینه " پاسخ با نقل قول " استفاده کنید ، معلوم میشود که در خصوص نوشته های کدام یک از اعضا سوال میکنید.

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan51 نمایش پست ها
    با سلام از دوستانی که سفر به آنتالیا داشتم سوالی دارم در اکثر نوشته ها ذکر شده که مسافران بر خلاف کشورهای دیگه بیشتر وقت خود را در هتل میگذراند و بهتره که هتلی 5 ستاره انتخاب کنند سوالی که برام مطرحه اینه که واقعا یک هفته در هتل مثلا میشه چکار کرد و چقدر مثلا سرگرمی داره آیا جز مثلا رفتن به استخر و دریا و سوناو.... چیزی دیگه ای داره که یکهفته آدم را مشغول کنه واقعا تکراری نمیشه البته بنظرم این برای تازه عروس و داماد ها مناسب شاید باشه که بیشتر وقتشان را با هم میگذرانن یا برای افرادی که خیلی علاقه به شنا دارن ولی هر روز مثلا رفتن به استخر یا شنا واقعا خسته کننده است خصوصا اینکه این همه هزینه آدم بخاد متحمل شه . شاید بگید خب میشه به تور ها رافتینگ یا کشتی رفت یا به مرکز خرید ولی با احتساب هزینه کرایه و گرانی بیش از حد کالاها واقعا نمیشه خرید کرد .خلاصه بنظر شما بجای آنکه 3 الی 4 میلیون خرج سفر به آنتالیا کرد بهتر نیست آدم جایی بره که حداقل غیر هتل جاهای دیدنی و مرکز خرید متعددی را بتونه بره که هزینه اش برابر سفر ؟آنتالا است یا حتی کمتر مثلا آیا سفر به دبی مالزی یا تایلند بهتر نیست من تا کنون به این کشورها سفر کردم ولی آنتالیا نرفتم دارم قصد سفر دارم و داشتم به آنتالیا فکر میکردم ولی با توجه به توضیحاتی که ارائه شد واقعا مردد هستم که آیا به آنتالیا برم یا نه جون خیلی اهل شنا نیستم که بخام تمام وقتم را به بازی های آبی اختصاص بدم و بشتر علاقه دارم جاهایی دیدنی یا تاریخی و بازار ها و.... را نیز ببینم حال مرددم که آیا مثلا مجدد به تایلند یا دبی برم یا آنتالیا یا جایی دیگر لذا از دوستان در این خصوص درخواست راهنمایی دارم
    حسن آقا سلام
    به نکته خوبی اشاره کردید ، چون شما خیلی اهل شنا نیستید ، این جور برنامه هارو نمی پسندید و اگر هم بروید خیلی براتون جالب نخواهد بود .
    حتما به اون سفری برید که میدونید ازلحظه لحظه های اون لذت میبرید و استفاده میکنید .
    آنتالیا یعنی تفریحات آبی و اگر به آنجا بروید اولا هتل پول اون امکاناتی رو که فراهم کرده ( و شما خلی تمایل به استفاده از آن را ندارید ) را میگیرد و اگر باب طبع شما نباشد هم پول و هم وقت تان را از دست داده اید.
    دیدن نقاط تماشایی و باستانی آنجا هم کار 2 روز است .
    خیلی ها هستند که این گونه تفریحات را میپسندند و بخواطر همین هم هست که اونجا این همه مشتری داره ولی اگر کسی روحیاتش فرق داشته باشه بهتره به سراغ کشور ها و مکانهای دیگه بره .

نقل قول نوشته اصلی توسط albaloo نمایش پست ها
    دوستان یه هتل 5 ستاره با امکانات خوب حدودا چقدر هزینه میشه برای یک هفته ؟ برای هر نفر ؟ یا دو نفر ؟
    دوست من چون قیمت هتل ها با هم فرق دارد پیشنهاد میکنم به صفحه اصلی سایت لست سکند بری و در بخش تورها / تور آنتالیا ، نرخ روز هتل هارو ببینی

ویرایش توسط Number One : 07-30-2013 در ساعت 06:59 PM دلیل: ترکیب پست های پاسخگویی به کاربران

4. پسندیده baharehsoul این پست را پسندیده اند .
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar55 نمایش پست ها
    4* خوب، نظر بیچ نسبت به 4* دیگه موقعیت و وضعیت خیلی خوبی داره
    5* هم spice در منطقه بلک رو پیشنهاد میکنم شاید کمی گرونتر باشه ولی واقعا میارزه
    حدود قیمت برای یک هفته رو نمیدونید چقدر میشه ؟

ویرایش توسط albaloo : 05-09-2013 در ساعت 04:05 PM

کاربر hasan51 آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    با سلام از دوستانی که سفر به آنتالیا داشتم سوالی دارم در اکثر نوشته ها ذکر شده که مسافران بر خلاف کشورهای دیگه بیشتر وقت خود را در هتل میگذراند و بهتره که هتلی 5 ستاره انتخاب کنند سوالی که برام مطرحه اینه که واقعا یک هفته در هتل مثلا میشه چکار کرد و چقدر مثلا سرگرمی داره آیا جز مثلا رفتن به استخر و دریا و سوناو.... چیزی دیگه ای داره که یکهفته آدم را مشغول کنه واقعا تکراری نمیشه البته بنظرم این برای تازه عروس و داماد ها مناسب شاید باشه که بیشتر وقتشان را با هم میگذرانن یا برای افرادی که خیلی علاقه به شنا دارن ولی هر روز مثلا رفتن به استخر یا شنا واقعا خسته کننده است خصوصا اینکه این همه هزینه آدم بخاد متحمل شه . شاید بگید خب میشه به تور ها رافتینگ یا کشتی رفت یا به مرکز خرید ولی با احتساب هزینه کرایه و گرانی بیش از حد کالاها واقعا نمیشه خرید کرد .خلاصه بنظر شما بجای آنکه 3 الی 4 میلیون خرج سفر به آنتالیا کرد بهتر نیست آدم جایی بره که حداقل غیر هتل جاهای دیدنی و مرکز خرید متعددی را بتونه بره که هزینه اش برابر سفر ؟آنتالا است یا حتی کمتر مثلا آیا سفر به دبی مالزی یا تایلند بهتر نیست من تا کنون به این کشورها سفر کردم ولی آنتالیا نرفتم دارم قصد سفر دارم و داشتم به آنتالیا فکر میکردم ولی با توجه به توضیحاتی که ارائه شد واقعا مردد هستم که آیا به آنتالیا برم یا نه جون خیلی اهل شنا نیستم که بخام تمام وقتم را به بازی های آبی اختصاص بدم و بشتر علاقه دارم جاهایی دیدنی یا تاریخی و بازار ها و.... را نیز ببینم حال مرددم که آیا مثلا مجدد به تایلند یا دبی برم یا آنتالیا یا جایی دیگر لذا از دوستان در این خصوص درخواست راهنمایی دارم

7. تشکرها albaloo از این پست تشکر کردند .
    کاربر ROXANA آواتار ها
    پسندیدن / تشکر

دوست عزیز سفر به انتالیا سفری بسیار عالی برای استراحت تفریح و سرگرمیه ..شما میتونید در کنار امکانات هتل از تورهای تفریحی و گشت و کشتی هم استفاده کنید مثلا توری مثل رافتینگ که واقعا مهیج و جالبه و اکثرا خوششون اومده و دوست داشتن برنامه های شبانه ای که در هتلها برگزار میشه هم جالبه ....

یه پیشنهاد : اگه احساس میکنید خیلی اهل اب و شنا و ..نیستید میتونید از تورهای ترکیبی استفاده کنید مثلا انتالیا و استانبول باهم خیلی هم خوبه و خوش میگذره استانبول جاهای دیدنی و خرید داره دو سه شبی هم به انتالیا برید و تفریح کنید مطمئنا پشیمون نمیشید یا میتونید از تور ترکیبی کوش اداسی و ازمیر استفاده کنید و اون هم گزینه خیلی خوبیه

9. تشکرها hasan51 از این پست تشکر کردند .
    پسندیده *shaghayegh* این پست را پسندیده اند .
    پسندیدن / تشکر
    دوستان یه هتل 5 ستاره با امکانات خوب حدودا چقدر هزینه میشه برای یک هفته ؟ برای هر نفر ؟ یا دو نفر ؟

پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نمایش پست ها
    دوست من چون قیمت هتل ها با هم فرق دارد پیشنهاد میکنم به صفحه اصلی سایت لست سکند بری و در بخش تورها / تور آنتالیا ، نرخ روز هتل هارو ببینی
    میشه لینکشو همینجا بزاری من پیداش نکردم

ناظم تالار علیرضا آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط albaloo نمایش پست ها
    میشه لینکشو همینجا بزاری من پیداش نکردم
    اینهم لینکش http://www.lastsecond.ir/tours/تور_ترکیه/تور_آنتالیا/

13. تشکرها delaram, *shaghayegh* از این پست تشکر کردند .
    کاربر *shaghayegh* آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    جناب البالو بین 1میلیون و 200 تا 5 میلیون با توجه به هتل های مختلف نوسان داره بستگی به انتخاب هتل و پرواز داره

15. تشکرها albaloo از این پست تشکر کردند .
    کاربر *shaghayegh* آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    به نظر من شما برید استانبول بهتره البته اگه استانبول نرفتید چون استانبول مکانهای تاریخی زیاد داره و همچنین واسه خرید خوبه و فکر می کنم با روحیات شما بیشتر جور در میاد یا به قول رکسانا جون از تورهای ترکیبی استفاده کنید که فکر می کنم یکمی هزینتون بالاتر می ره اما بهتره خودم هم برای خودم همیشه میکس تور ترجیح می دم چون حس میکنم 1 هفته واسه یه شهر زیاده واستون تکراری میشه

17. تشکرها hasan51, علیرضا از این پست تشکر کردند .
    کاربر hasan51 آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROXANA نمایش پست ها
    دوست عزیز سفر به انتالیا سفری بسیار عالی برای استراحت تفریح و سرگرمیه ..شما میتونید در کنار امکانات هتل از تورهای تفریحی و گشت و کشتی هم استفاده کنید مثلا توری مثل رافتینگ که واقعا مهیج و جالبه و اکثرا خوششون اومده و دوست داشتن برنامه های شبانه ای که در هتلها برگزار میشه هم جالبه ....

یه پیشنهاد : اگه احساس میکنید خیلی اهل اب و شنا و ..نیستید میتونید از تورهای ترکیبی استفاده کنید مثلا انتالیا و استانبول باهم خیلی هم خوبه و خوش میگذره استانبول جاهای دیدنی و خرید داره دو سه شبی هم به انتالیا برید و تفریح کنید مطمئنا پشیمون نمیشید یا میتونید از تور ترکیبی کوش اداسی و ازمیر استفاده کنید و اون هم گزینه خیلی خوبیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نمایش پست ها

حسن آقا سلام
    به نکته خوبی اشاره کردید ، چون شما خیلی اهل شنا نیستید ، این جور برنامه هارو نمی پسندید و اگر هم بروید خیلی براتون جالب نخواهد بود .
    حتما به اون سفری برید که میدونید ازلحظه لحظه های اون لذت میبرید و استفاده میکنید .
    آنتالیا یعنی تفریحات آبی و اگر به آنجا بروید اولا هتل پول اون امکاناتی رو که فراهم کرده ( و شما خلی تمایل به استفاده از آن را ندارید ) را میگیرد و اگر باب طبع شما نباشد هم پول و هم وقت تان را از دست داده اید.
    دیدن نقاط تماشایی و باستانی آنجا هم کار 2 روز است .
    خیلی ها هستند که این گونه تفریحات را میپسندند و بخواطر همین هم هست که اونجا این همه مشتری داره ولی اگر کسی روحیاتش فرق داشته باشه بهتره به سراغ کشور ها و مکانهای دیگه بره .
    نقل قول نوشته اصلی توسط *shaghayegh* نمایش پست ها
    به نظر من شما برید استانبول بهتره البته اگه استانبول نرفتید چون استانبول مکانهای تاریخی زیاد داره و همچنین واسه خرید خوبه و فکر می کنم با روحیات شما بیشتر جور در میاد یا به قول رکسانا جون از تورهای ترکیبی استفاده کنید که فکر می کنم یکمی هزینتون بالاتر می ره اما بهتره خودم هم برای خودم همیشه میکس تور ترجیح می دم چون حس میکنم 1 هفته واسه یه شهر زیاده واستون تکراری میشه
    با سلام خدمت همه دوستانی که محبت داشتن و نظرشان را بیان کردن بنده استانبول رفتم پس تور ترکیبی جندان برام معنی نداره البته از رفتن به پارک آبی لذت میبرم و یکی از تفریحات مورد علاقه ام هست ولی خب فرضا دو یا سه بار بخام برم دیگه زیاش تکراری میشه تازه چون شنا بلد نیستم پس استخر هتل برام چندان قابل استفاده نخواهد بود و تور رافتینگ هم فکر کنم به همین دلیل نتونم برم فوقش بخام تنی به آب بزنم بشتر منظورم از این نوشته این بود که دوستان دیگه هم در نظر داشته باشند که آنتالیا شاید با این همه هزینه اش برای همه مناسب نباشه و با کشورهای دیگه فرق داره به ویزه با توجه به دوری هتلها از مرکز آنتالیا امکان رفت و آمد سخت و پر هزینه خواهد بود تازه قیمتها هم آنقدر بالاست که امکان خرید عملا وجود نداره لذا خودم علیرغم آنکه به دبی تایاند و مالزی رفتم ولی هرچه فکر میکنم بنظرم میرسه علیرغم تکراری بودن اش بازم اونجا ها برم بهتر باشه البته اگه دوستان نظری دیگه ای دارن یا جای دیگه ای با بودجه 4 الی 5 میلیون برای دو نفر پیشنهاد دارن ممنون میشم راهنمایی فرمایند.

19. تشکرها *shaghayegh*, delaram, علیرضا از این پست تشکر کردند .

صفحه 2 از 41 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین