تبلیغات

Register

اگر این اولین بازدید شما از انجمن است لطفاً روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، تا بتوانید درون انجمن پست ارسال کنید . در غیر این صورت ثبت نام کنید . مراحل ثبت نام بیشتر از 2 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت .

در فیس بوک به ما بپیوندید Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 188

مدیر انجمن hana آواتار ها
    پسندیدن / تشکر

اقدام برای ویزای شنگن

از دوستانی که تجربه اخذ ویزای شنگن رو داشتن خواهش میکنم مراحل و مدارک مورد نیاز رو برای استفاده بقیه دوستان توضیح بدن و اینکه از کدام سفارت اقدام کردن و چرا؟

ویرایش توسط hana : 01-26-2013 در ساعت 09:02 AM

كسی كه به سفر عادت دارد، می داند كه همیشه لحظه ای فرا می رسد كه باید رفت
    پائولوکوئیلو

2. پسندیده Anet این پست را پسندیده اند .
    کاربر Margin آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zooey نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من هفتۀ پیش با وجود مدارک کامل و دعوت نامۀ قوی از سفارت فرانسه ریجکت شدم. میشه لطفاً اگر کسی اطلاعات دقیق داره به من بگه که با وجود ریجکت شدن از فرانسه آیا میتونم با تور برای ایتالیا یا یونان اقدام کنم یا نه؟
    بعضی از آژانس ها گفتن زیر 2 ماه بدونه تعویض پاسپورت میتونم، بعضی ها گفتن حتماً باید پاسپورتم رو عوض کنم( که به نظرم بی معنیه وقتی اطلاعات من تو کل شینگن ثبت شده)، یکی هم گفت بعد از شش ماه میتوم دوباره اقدام کنم....اما به دلالیل کاری حتماً باید تا قبل از عید بتونم برم...اگر کسی میتونه دقیق راهنمایی کنه ممنون میشم.
    تا جاييكه من شنيدم بايد 6 ماه صبر كني. تعويض گذرنامه همونجوري كه گفتيد بي معني هست.
    دفعه بعدهم حتما خيلي قوي بريد جلو. وگرنه كارتون سخت ميشه.

4. تشکرها hana, علیرضا از این پست تشکر کردند .
    پسندیده Anet, reza_m261 این پست را پسندیده اند .
    ناظم تالار علیرضا آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    دوستان عزیز سلام
    من هفتۀ پیش با وجود مدارک کامل و دعوت نامۀ قوی از سفارت فرانسه ریجکت شدم. میشه لطفاً اگر کسی اطلاعات دقیق داره به من بگه که با وجود ریجکت شدن از فرانسه آیا میتونم با تور برای ایتالیا یا یونان اقدام کنم یا نه؟
    بعضی از آژانس ها گفتن زیر 2 ماه بدونه تعویض پاسپورت میتونم، بعضی ها گفتن حتماً باید پاسپورتم رو عوض کنم( که به نظرم بی معنیه وقتی اطلاعات من تو کل شینگن ثبت شده)، یکی هم گفت بعد از شش ماه میتوم دوباره اقدام کنم....اما به دلالیل کاری حتماً باید تا قبل از عید بتونم برم...اگر کسی میتونه دقیق راهنمایی کنه ممنون میشم.
    واقعا این پیشنهاد تعویض پاسپورت , یکی از بیخردانه ترین ایده هایی است که بعضی از دانشمندان داخلی از خودشان بروز میدهند .
    هیچ وقت این کاررا نکنید . هر شماره پاسپورت جدیدی , به شماره قبلی اش مرتبط میشود.
    لطفا این تاپیگ را مطالعه کنید .

6. تشکرها hana, Anet از این پست تشکر کردند .
    پسندیده jack_bauer, kha, Anet, الی85 این پست را پسندیده اند .
    مدیر انجمن hana آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    دوستان عزیز سلام
    شما حتي اگر پاستون رو عوض كنيد الان كه يكبار اقدام كرده ايد از شما انگشت نگاري هم شده و تمام اطلاعات شما رو دارن بنابر اين همه حوزه شنگن به اطلاعات شما دسترسي دارن تعويض پاسپورت تاثيري نداره و شما دوباره بايد به اين سوال جواب بديد: ايا قبلا براي ويزاي شنگن اقدام كرده ايد؟ اگر بگيد ريجكت شديد ميپرسن از كدوم كشور و از اونجا استعلام ميكنن اگر دليل خاصي نداشته باشه( جرم، سياسي و..) بهتون ويزا ميدن
    اما سوال اينجاست كه اگر دوباره و با همين مدارك قصد اقدام مجدد داريد خب چه فرقي ميكنه در صورتي شرايط براي شما عوض ميشه كه با مدارك قوي تري دوباره اقدام كنيد اگر اينقد براتون مهم بوده كاش از اول با تور و ايتاليا اقدام ميكرديد!! حداقل ايتاليا مهر نميزنه تو پاستون و هر زمان ميتونيد دوباره اقدام كنيد.
    به نظر من الان نه ولي يكي دو ماه ديگه با تور و از ايتاليا اقدام كنيد حسابتون رو در گردش نگه داريد

كسی كه به سفر عادت دارد، می داند كه همیشه لحظه ای فرا می رسد كه باید رفت
    پائولوکوئیلو

8. تشکرها kha, علیرضا, baharehsoul, Anet از این پست تشکر کردند .
    پسندیده jack_bauer این پست را پسندیده اند .
    کاربر jack_bauer آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    مگه میشه همینجوری و بدون دلیل پاسپورت رو عوض کنیم؟؟

تازه وارد feredi آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    دوستان اگر از سفاتی ریجکت بشیم تا چند وقت اثر انگشت رو نگه میدارن(چون ویزا ندادن چه دلیلی دارن که چند سال این همه اثر انگشت رو نگه دارن؟؟)
    من تا الان از هر جا یا هر کسی پرسیدم جواب صحیح رو نمیدونسته
    ممنون میشم اگر کسی واقعا اطلاعاتش دققیه منو راهنمایی کنه چون جوابش خیلی برام مهمه

مدیر کل تالار Anet آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط feredi نمایش پست ها
    دوستان اگر از سفاتی ریجکت بشیم تا چند وقت اثر انگشت رو نگه میدارن(چون ویزا ندادن چه دلیلی دارن که چند سال این همه اثر انگشت رو نگه دارن؟؟)
    من تا الان از هر جا یا هر کسی پرسیدم جواب صحیح رو نمیدونسته
    ممنون میشم اگر کسی واقعا اطلاعاتش دققیه منو راهنمایی کنه چون جوابش خیلی برام مهمه
    اینجا همه پاسختون رو در حد اطلاعات شخصی خودشون میدونن،شما برای اینکه به جوابی که میخواید برسید(اطلاعات دقیق)باید از خود سفارت این سؤال رو بپرسید.فقط کارمند سفارت میتونه به شما جواب دقیق سؤالتون رو بده.

قابل توجه کاربران گرامی؛تمامی پست های خبری بدون ذکر منبع (منبع به شکل لینک به خبر درج شده در تالار) فاقد ارزش بوده و حذف خواهد شد.این موضوع در مورد مدیران و ناظمان تالار هم صدق می کند.

12. تشکرها ROXANA, علیرضا از این پست تشکر کردند .
    تازه وارد Zooey آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
    شما حتي اگر پاستون رو عوض كنيد الان كه يكبار اقدام كرده ايد از شما انگشت نگاري هم شده و تمام اطلاعات شما رو دارن بنابر اين همه حوزه شنگن به اطلاعات شما دسترسي دارن تعويض پاسپورت تاثيري نداره و شما دوباره بايد به اين سوال جواب بديد: ايا قبلا براي ويزاي شنگن اقدام كرده ايد؟ اگر بگيد ريجكت شديد ميپرسن از كدوم كشور و از اونجا استعلام ميكنن اگر دليل خاصي نداشته باشه( جرم، سياسي و..) بهتون ويزا ميدن
    اما سوال اينجاست كه اگر دوباره و با همين مدارك قصد اقدام مجدد داريد خب چه فرقي ميكنه در صورتي شرايط براي شما عوض ميشه كه با مدارك قوي تري دوباره اقدام كنيد اگر اينقد براتون مهم بوده كاش از اول با تور و ايتاليا اقدام ميكرديد!! حداقل ايتاليا مهر نميزنه تو پاستون و هر زمان ميتونيد دوباره اقدام كنيد.
    به نظر من الان نه ولي يكي دو ماه ديگه با تور و از ايتاليا اقدام كنيد حسابتون رو در گردش نگه داريد

ممنون از راهنماییتون. متاسفانه آژانسهایی که بهشون مراجعه کردم درست راهنمایی نکردن و مدارک رو دیدن گفتن حتماً بهم ویزا میدن...وگرنه هیچ وقت این طوری اقدام نمی کردم....باز هم ممنون از راهنماییتون

14. پسندیده reza_m261 این پست را پسندیده اند .
    تازه وارد saeid199_p آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    برای گرفتن ویزای شینگن مثلا برای ایتالیا،حداقل چقدر باید نقدینگی در حساب داشت؟

مدیر کل تالار Anet آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid199_p نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای شینگن مثلا برای ایتالیا،حداقل چقدر باید نقدینگی در حساب داشت؟
    گردش حساب برای سفارت خیلی مهمه،موجودی حسابتون هم باید بیشتر از هزینه تعداد روزهایی باشه که قراره تو حوزه شنگن اقامت داشته باشید.صفحات قبلی رو لطفاً مطالعه کنید چون تمام سوالها در مورد نحوه گرفتن ویزا پرسیده و جواب داده شده.

قابل توجه کاربران گرامی؛تمامی پست های خبری بدون ذکر منبع (منبع به شکل لینک به خبر درج شده در تالار) فاقد ارزش بوده و حذف خواهد شد.این موضوع در مورد مدیران و ناظمان تالار هم صدق می کند.

17. تشکرها علیرضا, ROXANA از این پست تشکر کردند .
    تازه وارد saeid199_p آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anet نمایش پست ها
    گردش حساب برای سفارت خیلی مهمه،موجودی حسابتون هم باید بیشتر از هزینه تعداد روزهایی باشه که قراره تو حوزه شنگن اقامت داشته باشید.صفحات قبلی رو لطفاً مطالعه کنید چون تمام سوالها در مورد نحوه گرفتن ویزا پرسیده و جواب داده شده.
    مشکل اینجاست تمام پولم تو یه حساب نیست و تو 6-7 حساب ده یازده میلیونی پخش شده هستش.میخوام حدودش رو بدونم تا چند ماه قبل از اینکه به جایی برم یکی از حسابام رو به مقدار مورد نظر برسونم.

صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع