سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: قوانین و مقررات تالارهای گفتمان بانک تور و گردشگری (حتما مطالعه بفرمایید)

 1. #1
  ادمین کل سایت
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  نوشته ها
  337
  تشکر/علاقه پست
  میزان امتیاز
  10
  Array

  قوانین و مقررات تالارهای گفتمان بانک تور و گردشگری (حتما مطالعه بفرمایید)

  قوانین استفاده از تالار گفتمان

  کاربران تالار گفتمان تنها در صورت موافق بودن با مقررات مشروح زیر ، مجاز هستند در انجمن ثبت نام كرده و/یا به فعالیت ادامه دهند. نقض هر یک از موارد میتواند منجر به واکنش از طرف گروه مدیران (به صورت ویرایش یا حذف مطالب , حذف امضا یا تغییر در رتبهبندیهای ارسال، تغییر نام کاربری، قطع دسترسی کاربر و غیره) گردد.
  بانک گردشگری وابسته به هیچ نهاد و ارگانی نبوده و یک مجموعه خصوصی به شمار میرود از این رو استفاده از نام این سایت تنها با اجازه مستقیم مسئولین سایت مجاز است.

  تالار گفتمان در ویرایش و تغییر این قوانین آزاد است. اعضا موظفند برای آگاهی از آخرین تغییرات در مقررات، به طور مرتب این صفحه را مرور کنند و ندانستن قوانین جدید یا تغییر یافته، عذر موجه در توجیه عمل خلاف مرتبط با آن، محسوب نمی شود. ادامه فعالیت هر کاربر در سایت تنها به شرط قبول قوانین جدید , مجاز خواهد بود.

  * تالار گفتمان, محلی است صميمي جهت گرداوري مطالب مورد نياز گردشگران/مسافران در کلیه امورهای مرتبط با گردشگری داخلی و خارجی و همچنين تبادل اطلاعات ، و بالا بردن سطح آگاهی و ارائه راهنمايي هاي لازم.


  استفاده از این انجمن برای منظورهای دیگر غیر از آن چه در این قوانین آمده باشد مجاز نميباشد.  موارد بسیار مهم:  1. مطالب ارسالی به انجمن در هر بخش توسط مدیر مربوطه کنترل شده و در صورت مغایرت با اهداف ذکرشده/ مفید نبودن آن برای دیگران /و مغایرت با قوانين انجمن ,حذف و یا ویرایش خواهد شد. لذا در ارسال مطالب , به جنبه مفید بودن آن و عدم ارسال اسپم توجه فرمایید.
  2. کاربران سایت میبایست به هنگام ارسال پیغام در انجمنها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث بوده و از مکالماتمتفرقه , درد دل، کنایه و مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست شدیدا اجتناب نمایند.


  کاربران میبایست به هنگام ارسال موضوع جدید:


  1-3 حتما از تکراری نبودن آن مطمئن گردند( موضوعات تکراری متاسفانه حذف خواهند شد). لذا ابتدا/حتما در انجمن جست و جو كرده و در صورت نبودن مورد مشابه ، اقدام نماييد.

  2-3 از عنوانی مناسب استفاده كنيد . این عنوان می بایست نشان دهنده ی كامل محتوای آن موضوع باشد.

  3-3 برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران حتمااز دکمه های «تشکر از پست» ویا «پسندیدن پست» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته میشوند، پاک خواهند شد.


  4-لطفا از تبديل محيط تالار به محيط چت روم جدا خودداری کنید.  5-از ايجاد پست جديد با محتواي پايين ( صرفا جهت افزايش ركورد خود ) جدا خودداري كنيد.  *در صورت مشاهده چنين پست هايي ، به نگارنده جهت تكميل آن ، اخطار داده شده و در صورت عدم اقدام ، آن پست حذف ميگردد.  ممنوعیتهای تعریف شده در تالار:

  1-درج قیمت لحظه ای دلار/ارز و موارد مرتبط و یا مشابه با آن در پستهای دیگر.
  2-درخواست و یا فراخوان عمومی برای یافتن " همسفر" "دوست یابی" و موارد مشابه آن در پستهای دیگر
  3- بحث هاي سياسي، مذهبي و اعتقادي.
  4-تبدیل محیط علمی انجمنها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی.
  استفاده بهتر از سایت  1. پیش از مطرح کردن سوال خود ، از امکان جستجوی سایت استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ساخت موضوع جدید نمایید.
  2. لطفا هر موضوع تازه را در تاپيك جديد مطرح كنيد.
  3. لطفا هنگام مطرح کردن سوال خود، انجمن مناسب با موضوع سوال را , به عنوان محل قرار گیری مطلب , انتخاب نمایید.
  4. لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده میگردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل برطرف کردن سوالات و دغدغه های شماست.
  موارد مهم:

  با توجه به هدف اصلی تالار یعنی تبادل تجربیات سفر و با توجه به تجربه های تلخ مکرری که در خصوص مباحث سیاسی بوجود آمده است ، هرگونه بحث و مطلب سیاسی که ناشی از نارضایتی از روند موجود بر سیاست می باشد از هر نوع آن مربوط به هر حزب و جناحی ممنوع بوده و هرگونه اشاره به مطالب سیاسی در امضا٬ آواتار٬ پیام عمومی٬ گروههای کاربری و... تخلف محسوب میشود.  1. لطفا از ساخت بيشتر از يک شناسه در سايت خودداري فرماييد.
  2. کلیه مطالبی که در تالار مطرح میشوند میبایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر معرفی منبع خارجی آن مطلب ویا نام اصلی آن . ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته میشوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته میشود) اکیداً ممنوع میباشد.
  3. تبدیل محیط علمی انجمنها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت نیاز به بحث و تبادل نظر می توانید از تاپیک " گفتوگوی آزاد" استفاده نمایید. و یا انکه به یکدیگر پیام خصوصی ارسال کنید.در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پستهای کاربران خاطی حذف و برابر مقررات با خاطی ویا خاطیان برخورد خواهد شد. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.
  4. در صورت بالا گرفتن بحث در تالار و خروج آن از روال عادی و شئونات , سریعا از ادامه بحث خودداری کرده و با ارسال پیام , میران ویا ناظمان را مطلع فرمایید.
  5. هرگونه دعوت به اجتماعات (ورزشی، سیاسی، فرهنگی و...) بدون هماهنگی با مدیریت سایت ممنوع میباش
  6. فقط مصرف کننده اطلاعات نباشید و به پرسشهای کاربران دیگر پاسخ دهید.
  تعریف عضو فعال:
  1. کاربر فعال کسی است که حضوری مستمر ،مستدام ، پر رنگ و تاثیر گذار در تالار دارد.
  2. فعالیت ها میتوانند بدین صورت باشند:

   -ارائه تجربیات قبلی خود به کاربران تالار و یا ثبت آن در تالار.
   -ارسال پستهای مفید و قابل توجه در تالار
   -پاسخ گویی به سوالات کاربران و راهنمایی کردن آنها
  3. مسلما کاربر فعال لازم است به قوانین انجمن آگاهی داشته تا بتواند دیگر کاربران را نیز راهنمایی نماید.

   و البته صبر , حوصله , پشتکار و نزاکت کاربر بسیار مهم بوده . و همواره رفتار آنان کنترل میگردد.
  4. بعد از گذشت مدت زمانی ( که زمان آن در دست مدیریت تالار می باشد ) ادمین سایت , مدیران تالار و هیئت موسس , در خصوص معرفی کردن عضو / عضو هایی جهت پیوستن به اعضا فعال اقدام خواهند نمود  توجه : در صورتیکه عضو فعالی , بیش از 1 ماه سطح فعالیتش به شدت پایین آید و یا در تالار حضور نداشته باشد , ادمین سایت , مدیران تالار و هیئت موسس , میتوانند در خصوص خروج ایشان از عضو فعال بودن تصمیم بگیرند

  * واضح است که پیش از این اقدام , پیام های اخطاری برای ایشان ارسال میگردد.


  ساير موارد


  1- استفاده از قلم (فونت) با اندازه یا رنگ آزارنده و اغراق آمیز (نظیر نوشتههای درشت یا با رنگ خیلی تند) ممنوع است

  2- ارسال مطالب، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.

  3- بحث در مورد سد غیرقابل عبوری اینترنت در کشورهای مختلف و روشهای مقابله با آن اکیداً ممنوع است.

  4- انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق ممنوع است.

  5- درج مطالب در خصوص روشهای مهاجرت یا اخذ ویزا به روشهای غیر قانونی یا غیر اخلاقی (نظیر ازدواج صوری، جعل اسناد و غیره) ممنوع است.

  6- مسایل مدیریتی سایت را به عهده مدیران بگذارید، در صورت مشاهده تخلف از سوی دیگر کاربران، موضوع را فقط از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت درمیان گذاشته و یا با کلیک بر روی لینک «گزارش» که در پایین آن مطلب وجود دارد، مسئولین سایت را آگاه سازید.

  7- در صورتی که از حذف و یا ویرایش پست خود توسط یکی از مدیران سایت گله مند هستید، موضوع را از طریق پیام خصوصی (و نه تاپیکی جداگانه در انجمنها) با یکی از مدیران ارشد و یا مدیران کل سایت ویا ادمین در میان بگذارید تا رسیدگی شود.

  ۸- مطالب ارسالی هر چند توسط مدیر بخش مربوطه و ناظم سایت کنترل میشود ولی چنانچه مطلبی خلاف قوانین سایت و یا سیاسی و غیراخلاقی بود، با استفاده از دکمه گزارش , آن را سریعا به مدیریت سایت اطلاع دهید تا نسبت به برخورد و رفع آن اقدام کنیم.

  9-فرهنگ تشکر رو در دیگران با تشکر کردن از پست های صحیح به وحود بیاوریم.

  10-سوالات شخصی را در پیغام خصوصی بپرسیم نه در تاپیک عمومی!

  11-چنانچه اعتراضی به حذف و یا ویرایش مطالب خودتان داشته باشید میتوانید مستقیما با مدیریت سایت در میان بگذارید.

  12- تمامی قوانینی که در مورد انتشار مطلب در سایت مطرح شده است در خصوص امضای کاربران و آن چه در پروفایل خود مینویسند نیز حکمفرما است. در صورت مشاهدهٔ تخلف، مدیران سایت مجاز به حذف یا ویرایش امضای کاربر (بدون هماهنگی قبلی) خواهند بود. تشخیص نامناسب بودن امضا به عهده مدیران سایت است.

  13- بهره برداری از مطالب ذکرشده در این انجمن با ذکر منبع و بدون تغییر و کم و زیاد کردن آن ، بلامانع است.

  14- هرگونه تلاشی برای دسترسی غیرمجاز و دخل و تصرف خارج از محدوده ذکرشده ممنوع بوده و در صورت مشاهده٬ نسبت به لغو عضویت اقدام خواهد شد.

  15- از در اختیار قرار دادن اسم کاربری و رمز عبور خود در دسترس دیگران خودداری نمائید. در صورت ارسال هر مطلب با نام کاربری شما٬ مسئولیت مستقیم مطالب به عهده شما خواهد بود.

  16-در قسمت مربوط به مشخصات٬ قسمتهای خواسته شده را به صورت صحیح تکمیل نموده و از دادن اطلاعات غلط خودداری نمائید. مشخصات فردی شما به هیچعنوان در اختیار سایر اشخاص و یا سازمانها قرار نمیگیرد.

  17-در صورت تمایل به تبلیغ سایت، وبلاگ، فعالیت، محصول و یا... خود به هر نحوی٬ چه در مطالب ارسالی و چه در امضا٬ قبل از آن حتما با مدیران انجمن مطرح کنید و هرگونه تبلیغات مستقیم یا غیر مستقیم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع میباشد.


  مدیریت انجمنها


  1- به جز در خصوص مسایل مدیریتی، مدیران سایت تفاوتی با دیگر کاربران ندارند. بانک گردشگری نمیتواند درستی نظرات یا نوشتههای مدیران را بیش از نظرات یا نوشتههای دیگر کاربران تایید یا تکذیب کند. تمامی نوشتهها و فعالیتهای مدیران مشمول قوانین سایت میشوند.

  2- مدیران انجمنها وظیفهای در مورد پیدا کردن پاسخ سوالهای دیگر کاربران ندارند. تنها وظیفه اضافی مدیران (در مقایسه با دیگر کاربران) نظارت بر اجرای درست قوانین توسط همه کاربران انجمن میباشد.

  3- مدیران انجمنها وظیفهای در مورد تغییر در ساختار کلی انجمن یا امکانات انجمن ندارند. هیئت موسسین مسئولیت چنین اقداماتی را بر عهده دارد.

  4- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.  حق تکثیر


  1- هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است، بدون رعایت «قوانین توزیع و انتشار» آن موجودیت، منتشر کنند. مرجع تشخیص مصداق عبارات «مستقیم» و «غیر مستقیم» مدیران سایت هستند.

  2- در صورتیکه مالک (نویسنده، مترجم، توسعهگر و...) یک موجودیت الکترونیکی (مقاله، خبر، گزارش، اجزاء نرم افزاری، عکس و...)، قاعدهٔ خاصی برای انتشار تمام یا بخشی از محصولاتش مشخص نکردهاست، ذکر نام (به شکلی که قابل درک و پیگیری باشد) یا لینکی که مخاطبین را به صفحات وب وی راهنمائی کند الزامی است.

  3- حق تکثیر تمام مطالب و تصاویری که در انجمن بانک گردشگری منتشر میشود (اعم از نوشتههای کاربران در انجمنها و غیر از آن) برای بانک گردشگری محفوظ است. کپی این مطالب به صورت الکترونیکی یا مکتوب یا به هر طریق دیگر تنها با ذکر دقیق منبع مجاز است. بانک گردشگری حق تکثیر این مطالب و تصاویر (به هر شکل و بنا بر صلاحدید خود) را محفوظ میدارد.
  تکذیبنامه (سلب مسئولیت)


  1- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نیست. بانک گردشگری نمیتواند صحت قانونی مطالبی که توسط کاربران در این انجمن مطرح شده را تایید یا تکذیب کند.

  ۲- مسئولیت کلیه فایلهایی که در نوشتهها ضمیمه شدهاند به عهده خود کاربران بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آلوده بودن آنها ندارد.

  3- مسئولیت کلیه مطالب یا فایلهایی که لینک آنها در نوشتهها یا امضا یا صفحه کاربری اعضا وجود دارد با کاربر مربوطه بوده و مهاجرسرا مسئولیتی در قبال صحت یا آلوده نبودن آنها ندارد.

  4- بانک گردشگری مسئولیتی در قبال حملات نفوذگرانهای که ممکن است منجر به فاش شدن اطلاعات کاربران بشود بر عهده نمیگیرد. مسئولیت عواقب ناشی از پیروی از توصیههای ارائه شده توسط کاربران در انجمنهای بانک گردشگری با خود فرد خواهد بود و مهاجرسرا در این خصوص سلب مسئولیت مینماید.

  5- بانک گردشگری این حق را برای خود محفوظ میدارد که در صورت بروز خرابکاری یا اختلال در سایت، اطلاعات IP فرد یا افراد مسبب خرابکاری را ردیابی کرده و در صورت لزوم این موارد را به شرکت ارائه کننده خدمات اینترنت به آن فرد یا افراد گزارش نماید. همچنین بانک گردشگریحق انجام اقدامات لازم بعدی در این راستا را برای خود محفوظ میدارد.

  6 - کاربرها مجاز به درج اطلاعات تماس شخصی خود یا فرد دیگر در سایت نیستند (نظیر تلفن یا آدرس پستی) و در صورت عدول از این قانون، مسئولت تمامی عواقب به عهده خود کاربر خواهد بود.  لینک به دیگر سایتها

  * تبلیغات توسط کاربران در سایت ممنوع است و کاربرها مجاز به درج لینک یا اطلاعات تبلیغاتی برای سایتهای دیگر یا شرکتها نیستند. تشخیص موارد «تبلیغات» و افتراق آن از مواردی که لینک به  قوانین بخش گفتگوی آزاد

  * در انجمنهایی که به نام گفتگوی آزاد ساخته شدهاند نیز قوانین عمومی سایت اعمال میشوند. تنها تفاوت این انجمنها در آن است که کاربران میتوانند در این قسمتها مطالبی نظیر خاطرات یا تجربیات خود را که مسقیماً با هیچ کدام از انجمنهای دیگر در ارتباط نیست بنویسند.


  سیاست حفظ اسرار

  1- تمام مطالبی که کاربران در انجمن بانک گردشگریمنتشر میکنند مشمول سیاست حفظ اسرار بانک گردشگری میگردد.

  2- تمامی کسانی که در انجمن بانک گردشگریاجازه نوشتن دارند، در هنگامی که متنی را مینویسند (چه در موضوعها، چه در امضا یا پروفایل خود و چه به هر شکل دیگر) در واقع یک سند را منتشر میکنند. این افراد به عنوان نویسنده آن سند شناخته میشوند. نام کاربری و/یا نشانی اینترنتی این افراد به همراه ویرایش آنها ثبت خواهد شد و ممکن است بخشی از این اطلاعات به صورت عمومی قابل دیدن باشد.

  ۳- انجمن بانک گردشگری ممکن است روی کامپیوتر بازدیدکنندگان آن، کوکیهایی بسازد یا ویرایش کند (مگر آن که کاربر گزینه استفاده از کوکی را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشد).

  4- مدیران انجمن بانک گردشگری ممکن است بتوانند اطلاعاتی افزون بر موارد فوق را که در هر مراجعه بازدیدکنندگان ثبت میشود (نظیر اطلاعات نوع مرورگر، نوع سیستم عامل و غیره) مشاهده کنند. این اطلاعات به جز در مواردی که درخواست قضایی وجود داشته باشد منتشر نمیشود اگر چه مدیران بانک گردشگری مجاز هستند بدون منتشر کردن این اطلاعات، به بررسی آنها بپردازند؛ این کار تنها به منظور تلاش برای مقابله با خرابکاری در تالار گفتمان انجام میگیرد.

  5- بانک گردشگری در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما تهیه کردهاید هیچگونه تضمینی ارائه نمیدهد. اعضای تیم فنی بانک گردشگری دسترسی مستقیم به اطلاعاتی را دارند که در طول بازدید یا ویرایش شما در این انجمن در پایگاههای داده ثبت شده است.

  6- حذف کردن ارسالها یا موضوعها منجر به پاک شدن دایم آنها نمیشود و تیم فنی بانک گردشگری در صورت درخواست مدیر ارشد قادر به بازیابی این اطلاعات خواهند بود. در عین حال، بانک گردشگری این حق را برای خود محفوظ میدارد که به صلاحدید خود، نسبت به حذف تمام یا قسمتی از مطالب موجود در سایت اقدام نماید.  انواع تخلف:

  تخلفات در سه سطح تقسیم بندی شده اند:

  1-تخلفات سطح پایین

  این گونه تخلفات شامل مواردی نظیر :

  اسپم زدن، استفاده نامناسب از کلمات و در کل اموری است که منجر به رنجش شخصی کاربران نشود.
  عدم توجه به اخطار مدیران و ناظمین تالار.

  *برای این گونه تخلفات ,از سوی مدیران ویا ناظمان تا سه بار تذکر داده شده و در صورت تکرار,تخلف ایشان از نوع سطح میانی شناخته خواهد شد.

  2- تخلفات سطح میانی:

  تخلفاتی که منجر به ایجاد رنجش شخصی در کاربران شود.نظیر:
  اهانت
  فعالیت هایی که در کاستن میزان "فعالیت " کاربران دیگر نقش داشته باشد.

  این گونه تخلف منجر به اخراج یک ماهه متخلف میگردد , دسترسی شان قطع شده و پستهای ایشان قفل و رکوردشان صفر میگردد.

  3- تخلفات سطح بالا یا بارز:

  تخلفاتی که در کلیات کار باعث بروز مشکلات عدیده در سایت گردد، نظیر :

  گذاشتن بحث های سیاسی و مذهبی یا انواع روش های دور زدن فیلترینگ و هر چیز که خطر این گونه داشته باشد.
  اهانت مستقیم به اعضا و خروج از محدوده نزاکت .
  ایجاد اختلال در پستها و انجمن .

  در این مورد , متخلف بطور همیشه از تالار اخراج , دسترسی شان قطع شده و پستهای ایشان قفل و رکوردشان صفر میگردد.

  تشخیص اخراج عضو خاطی با : ادمین تالار , مدیران و ناظمین تالار , اعضا هیئت موسسین , ویا با نظر سنجی از اعضا فعال صورت میپذیرد.  تذکرها:


  1. پست هايي كه قوانين زير در آنها رعايت نشده باشدبه عنوان اسپم شناخته شده و حذف خواهند شد و اعضايي كه به كررات از قوانين اين فروم سرپيچي كنند با انها برخورد میگردد
  2. مورد استفاده تمامي اعضاي خانواده باشد يعني:هرگونه مطالبي كه خشونت،جرم و جنايت و مطالب غير اخلاقي در ان نباشد .
  3. مرتبط به موضوع فروم باشد.
  4. تهديد كننده نباشد: بانک گردشگری , همواره مشوق بحث پيرامون مسايل گردشگريست تا وقتي كه در پست ها نشان از تنش نباشد و اعضاي ارسال كننده پست ها احساس امنيت و ارامش كنند، اگر شما نميتوانيد با ارامش و دوستانه مسافري را راهنمايي كنيد بهتر است سكوت كنيد زيرا موارد زير قابل چشم پوشي نخواهد بود:
  5. پيغام هايي كه به هر كدام از اعضا با هدف : توهین , فحش ، حمله يا حاوي پيام هاي خيلي شخصي و خصوصي باشند
  6. طعنه و نيش و كنايه به ديگران
  7. ارسال كردن هرگونه اطلاعات شخصي بقيه اعضا اعم از نام و نام نام خانوادگي، شماره تلفن و ..بدون اجازه خود شخص.
  8. ارسال مطالب توسط افراد زير ١٣ سال
  9. اورجينال و قابل اعتماد بودن مطالب: لطفا مطالب كه حق كپي رايت انها محفوظ است را ارسال نكنيد.
  10. لطفا قبل از ارسال پست ، آن را مرور كنيد تا اگر نيازي به ويرايش داشت انجام دهيد در غير اين صورت حق هرگونه حذف مطالب و پست ها براي بانك گردشگري محفوظ بوده و ما سعي خواهيم كرد حذف مطالب را به حداقل برسانيم ولي در صورت لزوم براي داشتن يك محيط سالم و گفت و گويي مفيد پست هايي كه به قوانين ياد شده بي توجه بوده باشند حذف خواهند شد.
  11. سعي كنيد موارد و تجربيات درج شده در پست ها بر اساس ديده هاي مسافران حقيقي باشد
  12. مطالب پست شده تبليغاتي نباشند.
  13. شما راجع به تمام موارد ميتوانيد آزادانه نظر خود را در پست ها ارايه دهيد چه مثبت و چه منفي ما به صاحبان هتل ها و مراكز تفريحي و گردشگري اجازه تماس با شما را نخواهيم داد.
  14. شما اجازه ارسال هرگونه مطالبي خلاف قوانين و مواضع جمهوري اسلامي ايران را نداريد.
  15. سعي كنيد با دقت و احترام پست بزنيد به جملات و ادبيات خود بها بدهيد كه نشان شخصيت شماست.
  16. خيلي از سوال ها ، تكراري است، از اينترنت جست و جو كرده و اگر پاسخي نيافتيد سوال خود را مطرح كنيد اينجا يك فروم گسترده است و اعضاي فعال را درگير جواب دادن به سوال هاي تكراري نكنيد.
  17. افراد مختلف براي سفر كردن ، ديدگاه هاي مختلف، بودجه هاي مختلف دارند بنابراين سفرهاي متفاوتي را تجربه ميكنند مطالب را شخصي و از ديد خودتان نبينيد.
  18. مهمان نواز باشيد: براي افراد تازه وارد گشاده رو باشيد خيلي عاليست كه علاقمندان سفر را در اين فروم ماندگار كنيد.
  19. هنگام جواب دادن به سوالات از تمسخر يا به كارگيري الفاظي كه باعث خجالت سوال كننده ميشود به شدت خودداري كنيد اين فروم محل اموزش و ارتقاي شما در هر سطحي است و ممكن است سوالات ديگران از نظر شما سطحي باشد پس از دلسرد كردن ديگران به شدت بپرهيزيد.
  20. در صورتيكه جواب سوال را نميدانيد وارد بحث نشويد مثل" اتفاقا منم نميدونم يا اشتباه ميكني اينطور نيست".
  21. هرگونه انتقاد، پيشنهاد و عملكرد مديريت را زير سوال بردن به دليل عدم حظور دايمي مدير تالار ممنوع بوده شخصا به ايشان پيام دهيد.
  22. هر كاربري بايد از پست هاي ايجاد شده توسط خود مراقبت كند تا بحث به انحراف و تشويش نرود در صورت وقوع به مديريت گزارش دهيد.
  23. هر نظر و مطلب ارايه شده نظر شخصي كاربران بوده و نظر و عقيده مسئولان و مديران و يا تفكر حاكم بر فروم نيست.
  24. با توجه به اینکه این انجمن حاصل تلاش تعداد زیادی از دوستان شماست هرگونه نظر، پیشنهاد و انتقاد سازندهای که از این انجمن و بخشهای آن داشتید حتما نسبت به ارسال آن اقدام نمائید تا مورد بررسی و در صورت لزوم , اقدام لازم قرار گیرد.
  اینجانب با آگاهی از تمامی شرایط و ضوابط بالا٬ خود را متعهد به اجرای آن میدانم

  (با تشکر از تمامی دوستان هیئت موسسان مخصوصا : علیرضا - Hana- Number ONe هملت - Sir Yaghi- Anet ، Odise و . . . )


  دوستان عزیز
  هدف اصلی تالار انتقال و به اشتراک گذاری تجارب شخصی شماست
  از این به بعد نیازی به پستهای کپی پیست شده نداریم. این پستها همانطور که شما با جستجو پیدا کردیدشان دیگر کاربران نیز میتوانند آنها را بیابند
  درسته که تعداد پستها خیلی کم میشه اما کارایی بالاتر میره و پیدا کردن مطالب مفید خیلی راحت تر میشه
  این به معنی این نیست هیچ پستی نباید کپی پیست بشه . برخی از مطالب به قدری مهم و حیاتب و کلیدی هستند که وجودشان ارزشمند اما با احترام به تمامی کاربران من فکر میکنم 60% پستهای کپی پیست شده فاقد ارزش کافی باشند
  این مسئله را میتوانید از تعداد بازدید و یا جوابیه آنها دریابید
  وجود این پستها هیچ فایده ای برای تالار ندارد

  ما نه بدنبال بالا بردن تعداد پستها ستیک . نه تعدا پیجها . نه بازدید سایت . نه رفتن به صفحه اول گوگل

  فقط تنها مسئله مهم این است که کاربران تجارب شخصی و داشنشان را نشر بدهند و به سئوالات دیگر کاربران پاسخ دهند

  پی نوشت :
  شما میتوانید پستهایی که فکر میکنید جذاب و جالب و دارای ارزش هستند را از سایتهای دیگر با ذکر منبع منتشر کنید اما اگر پست مربوطه طی 24 ساعت بازدید خوبی پیدا نکند و یا دارای جوابیه و تشکر نشود ( به این معنی که این پست برای کسی جذاب نبوده است) پست مذکور حذف خواهد شد و کاربری که تعداد پستهای حذف شده او زیاد شود یعنی کاربریست که فعالیت مثبتی ندارد و مجبور خواهیم بود اجازه بازنشر پست های کپی پیستی را از او بگیریم.خواهش میکنم درک کنید که ما نگرانم آینده تالار هستیم از همه شما عزیزان ممنونیم که بدون هیچ گونه چشم داتشی فعالیت میکنید و ساعت های زیادی رو در تالار میگذرانید اما اگر تالار به سمت صحیحی هدایت نشه کلیه زحمات ما و شما هدر خواهد رفت و این تالار به زودی سرنوتی نا فرجام خواهد داشت. ما صحت خیلی از مسائل را با آزمون و خطا بدست میاریم و از شما عذرخواهی میکنم که گاهی اوقات شما رو میازاریم. امیدوارم صبور باشید و به ما کمک کنید تا تالار به به سرمنزل مقصود برسونیم

  سپاسگذارم
  مدیر کل انجمن های بانک تور و گردشگری
  LastSecond.ir

 2. تشکرها hamid2145, Number One, nasers, ArefGood, ROXANA و 18 دیگر از این پست تشکر کرده اند
  علاقه Number One, ArefGood, علیرضا, parvinashar, odiseو 5 دی ر به این پست علاقه دارند
 3. #2
  کاربر
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  محل سکونت
  IRAN
  سن
  24
  نوشته ها
  284
  تشکر/علاقه پست
  میزان امتیاز
  5
  Array
  مرسی
  تقریبا پوشش کاملی داده
  از نظرات همه هم تقریبا استقفاده شده.
  امیدوارم که واقعا پایبند باشیم بهش.
  سوالات مربوط به قانون رو هم همین جا بگید لطفا
  با تشکر

  ظریف باشیم ، مبادا دیگران را بشکنیم

 4. تشکرها از این پست تشکر کرده است hamid2145
  علاقه به این پست علاقه داردtv_hadi
 5. #3
  مدیر انجمن
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  محل سکونت
  kish island
  نوشته ها
  476
  تشکر/علاقه پست
  میزان امتیاز
  5
  Array
  کاربر گرامی لطفا به بند شماره 10 تذکر ها توجه کنید:

  لطفا قبل از ارسال پست ، آن را مرور كنيد تا اگر نيازي به ويرايش داشت انجام دهيد در غير اين صورت حق هرگونه حذف مطالب و پست ها براي بانك گردشگري محفوظ بوده و ما سعي خواهيم كرد حذف مطالب را به حداقل برسانيم ولي در صورت لزوم براي داشتن يك محيط سالم و گفت و گويي مفيد پست هايي كه به قوانين ياد شده بي توجه بوده باشند حذف خواهند شد.
  لطفا قوانین را با دقت مطالعه کرده و برای دانستن علت حذف پست هاتون پیام ندین متشکرم


  كسی كه به سفر عادت دارد، می داند كه همیشه لحظه ای فرا می رسد كه باید رفت
  پائولوکوئیلو

 6. تشکرها از این پست تشکر کرده است hamid2145, baharehsoul, parvinashar, odise, negar55
  علاقه به این پست علاقه داردfaezeh, baharehsoul
 7. #4
  کاربر
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  نوشته ها
  1,816
  تشکر/علاقه پست
  میزان امتیاز
  6
  Array
  پیشنهاد اینجانب در مورد قوانین این است که یک هفته زمان دهید کاربرا نظرات خودشون رو اعلام کنند که اگر نیاز به بازنگری است تغییرا ایجاد شود بعد از یک هفته حتما تاپیک رو به حالتی تغییر دهید که امکان ارسال پست در وجود نداشته باشه


 8. تشکرها از این پست تشکر کرده است hamid2145, faezeh, hami2012, *shaghayegh*, hana
  علاقه به این پست علاقه داردramin555, abtin.shatel, ssobhdel

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •