تبلیغات

Register

اگر این اولین بازدید شما از انجمن است لطفاً روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، تا بتوانید درون انجمن پست ارسال کنید . در غیر این صورت ثبت نام کنید . مراحل ثبت نام بیشتر از 2 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت .

در فیس بوک به ما بپیوندید Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

تازه وارد baran2020 آواتار ها
    پسندیدن / تشکر

انتخاب یک مقصد توریستی برای مسافرت به ترکیه

من تا حالا یک بار به استانبول سفر کردم. اما قصد داریم اردیبهشت 92 یک بار دیگه به ترکیه بریم اما واقعا نمیدونیم ازبین آنتالیا- کوش آداسی- بدروم و مارماریس کدوم رو انتخاب کنیم...اینجا میخواستم از دوستانی که به همه این شهرها یا حداقل دو سه تاش رفتن دعوت کنم یه مقایسه بین این شهرها انجام بدن که شاید تو تصمیم گیری ما هم کمکی بشه...

تازه وارد najafi.nikan آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط delaram نمایش پست ها
    ركساتا جان ازمير تا بدروم حداكثر 3 ساعته
    برخي ايرلاين هاي ترك پرواز مستقيم دارند ولي يك توقف هم تو ازمير مي كنند من با پرواز sky مستقيم رفتم ولي در فصل تابستان البته نه بهار
    از بین مارمارییس کوش اداسی انتالی و بدروم کجا پرواز مستقیم داره؟کجا نداره؟
    منظور از اروپایی بودن چیه و کدومشون اروپایی تره؟

مدیر ترکیه delaram آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط najafi.nikan نمایش پست ها
    از بین مارمارییس کوش اداسی انتالی و بدروم کجا پرواز مستقیم داره؟کجا نداره؟
    منظور از اروپایی بودن چیه و کدومشون اروپایی تره؟
    بدروم پرواز مسنقيم در فصل تابستان دارد
    آنتاليا هم اگر با پرواز ترك برويد پرواز مستقيم دارد(البته زمان تهيه بليط از آژانس بازم براي اطميتان سوال كنيد)

4. تشکرها *shaghayegh*, Anet, najafi.nikan, dana از این پست تشکر کردند .
    تازه وارد payadesign آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    آیا مطمئن هستید پرواز مستقیم هست ؟ انگار یه جایی میشین 40 دقیقه دوباره پرواز میکنه انتالیا

ناظم تالار علیرضا آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
    آیا مطمئن هستید پرواز مستقیم هست ؟ انگار یه جایی میشین 40 دقیقه دوباره پرواز میکنه انتالیا
    همین طور که اشاره کردید پرواز های ترک در بین راه در فرودگاهی دیگر ، یک فرود را انجام میدهند و دوباره بلند میشوند و به فرودگاه آنتالیا میروند .
    در ایران با توجه به اینکه پرواز های ایرانی در فرودگاه اسپارتا فرود می آیند ( که حدود 30/3 ساعت با آنتالیا فاصله دارد ) لذا اینگونه پرواز ترک را اصطلاحا مستقیم سر زبانها انداخته اند .

7. تشکرها n.adib, *shaghayegh*, najafi.nikan از این پست تشکر کردند .
    پسندیده kiarash, shayan.iran131 این پست را پسندیده اند .
    کاربر dana آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نمایش پست ها
    همین طور که اشاره کردید پرواز های ترک در بین راه در فرودگاهی دیگر ، یک فرود را انجام میدهند و دوباره بلند میشوند و به فرودگاه آنتالیا میروند .
    در ایران با توجه به اینکه پرواز های ایرانی در فرودگاه اسپارتا فرود می آیند ( که حدود 30/3 ساعت با آنتالیا فاصله دارد ) لذا اینگونه پرواز ترک را اصطلاحا مستقیم سر زبانها انداخته اند .
    پرواز های پگا سوس
    معمولا در قاضی انتب فرود میایند و بستگی به نوبت دهی فرو دگاه انتا لیا داره اگه نوبت بده بلا فاصله دوباره بلند میشه اگه نوبت نده یعنی فرو دگاه انتا لیا ترا فیک شلوغی داشته باشه یه مدت باید صبر کنه در خصوص فرودکاه اسپارتا که واقعا مسخره
    س ما موقع برگشت از این فرودگاه بعلت امتنا ع مسا فران از سوار شدن به هوا پیما بعلت شا یعه نقص فنی و عدم توجه خلبان روس به موضوع 6 ساعت تاخیر داشتیم جالب اینکه که سر بازان ترک مستقر در فرودگاه تهدید میکردند که اگر سوار نشوید در فرودگاه را فقل میکنیم و می رویم و تا ظهر فردا برنمی گردیم مسا فران از خدا خواسته می گفتند مارا به انتا لیا برگردانید اینقدر خندیدیم که نگو تا خلبان روس امد و به انگلیسی گفت زن و بچه من در هوا پیما هستن خیا لتا ن راحت هیچ نقصی و جود نداره شا یعه بوده انوقت مسا فران با دلخوری از ترک انتا لیا سوار شد ند

9. تشکرها Hamid_110, delaram از این پست تشکر کردند .
    کاربر hasan51 آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    با سلام اگه بین سفر به کوش آداسی و بدروم بخواهیم یکی را انتخاب کنیم . کدومش بهتره . با بودجه ای معادل 3 میلیون برای هر نفر و با در نظر گرفتن عواملی مثل کیفیت در ارائه خدمات هتل از لحاظ امکانات تمیزی اتاق ها غذا و.... بازار ها و دسترسی آسان به بازار از هتل ؛ وجود پارک آبی و کیفیت بازیهایش ، ساحل دریا ، مناظر طبیعی ؛ آب و هوا ،برخورد مردم اش و زنده بودن شهر . البته من توضیحات مندرج در سایر بخشها را خواندم و لی هنوز مردد هستم که کدوم را انتخاب کنم لذا از دوستانی که هر دو شهر را رفتن خواهشمندم با توجه به نکات ذکر شده و مقایسه خود شان از سفر شان راهنمایی لازم را بفرمایند.

تازه وارد payadesign آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    بودروم : تمامی خوانندها و پولدارهای ترکیه میان شهر زنده موسیقی

کوش اداسی : شبیه بودروم ولی توریست اروپائی تر

12. تشکرها n.adib, delaram, hasan51 از این پست تشکر کردند .
    پسندیده baharehsoul این پست را پسندیده اند .
    کاربر baharehsoul آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan51 نمایش پست ها
    با سلام اگه بین سفر به کوش آداسی و بدروم بخواهیم یکی را انتخاب کنیم . کدومش بهتره . با بودجه ای معادل 3 میلیون برای هر نفر و با در نظر گرفتن عواملی مثل کیفیت در ارائه خدمات هتل از لحاظ امکانات تمیزی اتاق ها غذا و.... بازار ها و دسترسی آسان به بازار از هتل ؛ وجود پارک آبی و کیفیت بازیهایش ، ساحل دریا ، مناظر طبیعی ؛ آب و هوا ،برخورد مردم اش و زنده بودن شهر . البته من توضیحات مندرج در سایر بخشها را خواندم و لی هنوز مردد هستم که کدوم را انتخاب کنم لذا از دوستانی که هر دو شهر را رفتن خواهشمندم با توجه به نکات ذکر شده و مقایسه خود شان از سفر شان راهنمایی لازم را بفرمایند.
    دوست عزیز یه سری به این تاپیک بزنید فکر می کنم مفید باشه براتون تفاوت های بدروم مارماریس کوش اداسی انتالیا

14. تشکرها delaram, hasan51, negar55 از این پست تشکر کردند .
    پسندیده Anet, reza_m261 این پست را پسندیده اند .
    مدیر ترکیه delaram آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan51 نمایش پست ها
    حسن آقا دوست عزيز بارها در اينمورد تو تالار صحبت شده ولي اگر در يك جمله بخواهيم بگيم بدروم كيفيت هتل ها بهتر و بالاتر و البته گران تر/ شهر زنده شما وقتي ساعت 2 نصفه شب مثلا خيابان "گونبت " ميري خيابان پر از آدم و همه مغازه ها و رستوران ها و بارها باز است و شلوغ و پر سر و صدا و حتي ساعت 5 صبح ميبينيد كه رستوران ها پر است و توريست ها و ترك ها مشغول خوردن غذا و چاي و ...هستند.
    ولي اگر مي خواهيد فقط تو هتل باشيد و از امكانات هتل فقط استفاده كنيد يك هتل 5 ستاره خوب تو كوش آداسي بگيريد و نهايت يكروز هم پارك آبي بريد
    قرار بود يك حط بشه

16. تشکرها n.adib, الی85, *shaghayegh*, najafi.nikan, Anet و 4 دیگر از این پست تشکر کردند .
    پسندیده reza_m261 این پست را پسندیده اند .
    تازه وارد nasrin.boostani آواتار ها
    پسندیدن / تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran2020 نمایش پست ها
    من تا حالا یک بار به استانبول سفر کردم. اما قصد داریم اردیبهشت 92 یک بار دیگه به ترکیه بریم اما واقعا نمیدونیم ازبین آنتالیا- کوش آداسی- بدروم و مارماریس کدوم رو انتخاب کنیم...اینجا میخواستم از دوستانی که به همه این شهرها یا حداقل دو سه تاش رفتن دعوت کنم یه مقایسه بین این شهرها انجام بدن که شاید تو تصمیم گیری ما هم کمکی بشه...
    من همه اين شهر ها رو رفتم
    اگه تا الان آنتالیا نرفتي اول برو آنتالیا ، سال بعد هم ايشالا كوش آداسي يا مارماريس

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین